Zarejestruj

Claim Insurance Consulting sp. z o.o. - prośba o opinie

Dyskusje na temat szkód, wypadków i odszkodowań. Opinie i porady.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Claim Insurance Consulting sp. z o.o. - prośba o opinie

Postprzez Marzena1964 » N lip 30, 2017 12:53 pm

Witam

Zastanawiam się nad wyborem tej kancelarii w celu dochodzenia roszczeń z tytułu wypadku w pracy. Zastanawia mnie to, że w Internecie mało można znaleźć informacji o tej firmie, istnieją od 2018 i posiadają niski kapitał zakładowy, natomiast szczycą się rzekomo dziesiątkami zadowolonych klientów.

Czy ktoś miał do czynienia z tą kancelarią lub posiada istotne uwagi?

Proszę o odpowiedzi osoby zaangażowane w to forum, a nie ze świeżo założonych kont z opublikowanym 1 postem dotychczas :)
Pozdrawiam M.

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Claim Insurance Consulting sp. z o.o. - prośba o opinie

Postprzez edek » Pt lut 16, 2018 3:24 pm

Witam, jeśli chodzi o warszawską kancelarię Claim Insurance Consulting prowadzoną przez Pana Przemysława Rybę to zdecydowanie odradzam i wiem co mówię.Na początku Pan Przemek był bardzo miły, w miarę upływu czasu nawet nie odbierał telefonów ode mnie z oddzwanianiem również był problem, nie mogłem się doprosić co jest robione mojej szkodzie osobowej, twierdził że wysłane było kilka wniosków do ubezpieczyciala (Proamy), kiedy w końcu sam zwróciłem się do ubezpieczyciela o przesłanie dokumentacji okazało się że przez niespełna pół roku od podpisania umowy z kancelarią Pan Ryba wysłałtylko jedno odwołanie; dalej była gehenna kiedy chciałem rozwiązać umowę i odzyskać dokumenty, adres kancelarii na ul.Wroniej 45 ( OXYGEN) to tylko boks wynajmowany na godzinę nie była tam nikogo z kancelarii od Pana Ryby, po ponad miesiącu kiedy zacząłem już straszyć że zawiadomię policję w końcu Pan Ryba raczył odesłać dokumenty z rozwiązniem umowy z kancelarią borykałem się kolejny miesiąc, generalnie absolutnie nie polecam, na początku miło i fajnie a kiedy zacząłem dopominać się o swoje Pan Ryba stał się arogancki, NIE POLECAM!!!!!

Powrót do Odszkodowania