Zarejestruj

Alianz - najlepszy ubezpieczyciel

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Alianz - najlepszy ubezpieczyciel

Postprzez kluska12 » Wt wrz 24, 2013 1:10 pm

Moim zdaniem najlepszym ubezpieczycielem ze wszystkich możliwych na rynku jest Alianz. Bardzo szybko i bez najmniejszych problemów przebiegała wypłata moje odszkodowania a cała procedura była naprawdę tylko formalnością. Polecam.

Doradca reklama

Podpowiadam

Zasłużony

Re: Alianz - najlepszy ubezpieczyciel

Postprzez tomekdm » Pt wrz 27, 2013 6:33 pm

niezła kryptoreklama. najlepszy ubezpieczyciel po prostu nie istnieje.!! w każdej firmie pracują ludzie , którzy popełniają błędy jak w przedszkolu . na podstawie jednej sprawy nie wyciągałbym daleko idących wniosków.

Początkujący

Postprzez Prowadzący » So wrz 28, 2013 6:13 pm

Ja muszę się podpiąć pod zdanie osoby powyżej. Jedni o danym ubezpieczycielu będą mieć dobre zdanie, inni zaś źle. Dużo zależy od osób pracujących w danej firmie, zaś jeden wypadek nie jest podstawą do rzetelnej opinii.

Bywalec forum

Postprzez ania23 » Śr lis 27, 2013 9:45 am

Towarzystwo ubezpieczeniowe składa się z ludzi. W jednym miejscu możesz natrafić na uczciwych, kompetentnych i oddanych swojej pracy a w innym na niemiłych i niekompetentnych. Po zachowaniu jednej lub kilku jednostek nie można oceniać wszystkich. Tak jest w każdej instytucji, nie tylko w TU.

Początkujący

Postprzez mariusz1981 » Śr lis 27, 2013 10:18 pm

Zgadza się. Jeden czy dwa incydenty nie decydują jeszcze o jakości usług firmy ubezpieczeniowej. W każdym zawodzie i firmie znajdzie się ktos niekompetentny. Nie wiem czy Allianz jest najlepszym ubezpieczycielem na rynku, ale na pewno najgorszym tez nie jest.

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne