Zarejestruj

Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez Marcinkos » Cz maja 12, 2016 9:57 am

o Xaltum też słyszałem. świetni są przy odzyskiwaniu należnych odszkodowań. szwagier z ich usług po wypadku przy pracy korzystał i do teraz mówi, że bardzo mu pomogli, to i ja polecam :)

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Postprzez AnetaK » Cz maja 12, 2016 1:01 pm

PanAnatol napisał(a):A ja dużo dobrego czytałem o Euco, są chyba największą tego typu firmą i mają przedstawicieli w całym kraju, więc najłatwiej dotrzeć do opinii ich klientów.

O EuCO zrobiło się ostatnio bardzo głośno przez to, jakie wysokie zyski osiągnęli. Jakby nie byli efektywni, to nie mieliby przecież takich zysków.

Początkujący

Postprzez Jaros » So maja 28, 2016 7:34 am

jest tyle firm na rynku, serio - jest w czym wybierać. ja akurat korzystałem z Votum - nie żałuję, pomogli mi bardzo, odszkodowanie jest, sprawa zamknięta. warto zgłosić się do takiej firmy!!

Początkujący

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez CLSszkody665800832 » Cz paź 13, 2016 9:09 am

Witam

Wszystko zależy od tego jakiej pomocy oczekuje poszkodowany. Na rynku firmy proponują :
- prowadzenie szkody od samego początku wraz ze zgłoszeniem szkody
- pomoc na etapie polubownym
- reprezentację w sądzie
- wykup szkody (dot. jedynie szkód na pojeździe)

Ze swojej strony mogę polecić szczególnie wykup szkody. Poszkodowany wówczas otrzymuje odszkodowanie na swoje konto, a kolejno może przekazać kosztorys do weryfikacji, aby sprawdzić czy należą się dodatkowe środki pieniężne. Jeżeli kosztorys jest zaniżony, wówczas w oparciu o umowę dopłacane są środki pieniężne poszkodowanemu. Niestety na własną rękę bez sądu ciężko od Towarzystwa Ubezpieczeń o prawidłowo wypłacone odszkodowanie, więc odsprzedanie praw do zaniżonej części odszkodowania jest korzystne z uwagi na brak dodatkowych kosztów oraz długotrwałego procesu z Towarzystwem.
Dodatkowo warto pamiętać, że co raz więcej firm oferuje na okres likwidacji szkody bezpłatny pojazd zastępczy z OC. Dlatego szczególnie polecam CLS z siedzibą w Warszawie

Pozdrawiam!

Bywalec forum

Postprzez Szyduczynski » Wt paź 18, 2016 12:14 pm

Korzystanie z firm zajmujących się odzyskiwaniem odszkodowań jest mało sensowne. Jeśli nie udaje się uzyskać odszkodowania (jeśli jest zasadne), to lepiej udać się do prawnika. A najlepiej zacząć od wyboru rzetelnego ubezpieczyciela. Nasi pracownicy pomagają w kontaktach z Wartą - bez dodatkowych opłat. Nasi klienci mają nasze wsparcie w standardzie.

Początkujący

Postprzez Lobowicz » Cz cze 01, 2017 12:12 am

Justyna napisał(a):Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odzyskiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Nikt Ci tego nie powie, każdy wypowiada się z własnego doświadczenia firmy, z którą współpracował. Ja dla przykładu zgłosiłem się do firmy Poena i jestem zadowolony z efektów ich pracy. Firma skutecznie wyegzekwowała należne mi odszkodowanie czym spełniła wszystkie moje oczekiwania.

Początkujący

Postprzez Sopel » Cz cze 01, 2017 8:00 pm

Ze swojego doświadczenia mogę odesłać do Solace szczególnie jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne bo przyznam, że byłem zaskoczony, że po 2 latach po zamknięciu sprawy i uzyskaniu odszkodowania można otrzymać dodatkowe pieniądze i to sporo większe. Ważne dlatego, żeby nie wywalać dokumentów związanych ze sprawą.

Początkujący

Postprzez me0wn » Pt cze 09, 2017 7:55 am

Jak dla mnie kancelaria jwc w Krakowie. Korzystałam z niej sama a także polecałam znajomym, nigdy nie było problemu. Sprawnie przeprowadzają sprawy o odzyskiwanie pieniędzy z odszkodowania.

Początkujący

Postprzez kamila432 » Wt sie 08, 2017 11:49 am

Wiesz co, nie sądze żeby był taki ranking, bo to chyba wszystko zależy od opinii klientów, a w takich sprawach trudno stwierdzic, bo niektore sprawy trwaja dluzej itd. My korzystaliśmy z DRB, po wypadku mojego brata na rowerze. Wjechał w niego samochód i skończył połamany i ze wstrząsem mózgu. No i ci agenci fajnie ogarneli sprawę, dość szybko wywalczyli pieniądze, które ykorzystaliśmy na rehabilitacje no i na szczescie wszysto dobrze się skońćzyło. Dlatego ze swojej strony polecam ich, choć porównania nie mam :)

Początkujący

Postprzez Adam1 » So sie 19, 2017 4:20 pm

Polecam zastanowić się i rozważyć kwestię firmy odszkodowawczej, czy tam kancelarii (zwał jak zwał)- piszą tak, żeby przyciągnąć klientów- a prawnikiem, który specjalizuje się w odszkodowaniach (najlepiej z kilkuletnim doświadczeniem)- ja osobiście skorzystałem z tej drugiej opcji i nie narzekam, a nawet sobie chwalę, bo nie spotkałem przypadkowej osoby, tylko kogoś, kto się na tym dobrze zna, dużo dobrych opinii słyszałem o jednej prawnik i postanowiłem zaryzykować i poprosiłem ją o pomoc- nie żałuję ;) Często słyszy się tylko o dużych starych wyjadaczach EUCO,Votum czy DRB, z drugiej strony o jakiś firmach, które w swoich nazwach mają dziwaczne nazwy z dopiskiem "odszkodowania" albo "kancelaria". W pierwszym przypadku, starzy wyjadacze robią sprawy machinalnie, jedna po drugiej patrząc na szybki zarobek i zysk, ich stać już na dewizę życiową ":jak nie ten to inny klient", drugi rodzaj podmiotów (kancelarie), nie wiadomo tak na prawdę na kogo się trafi, takie ryzyko- trzeba dobrze poszukać- bo często zdarza się tak, że człowiek zaufa, obietnic się nasłucha, a na koniec rozczarowanie i brak odbieranych telefonów. Dlatego ja poszperałem, popytałem znajomych i jest jedna (z dużym doświadczeniem z tego co wiem) pani prawnik, która dobrze ogarnia temat odszkodowań- babeczka bardzo mi pomogła- nie ujawniam jej danych (bo reklamę to ona swoim doświadczeniem i ciężką pracą robi) - ale telefon podaję, bo może komuś się przyda do niej kontakt- 570-989-980;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne