Zarejestruj

link4 - opinie

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

link4 - opinie

Postprzez sroka » Wt sie 27, 2013 3:18 pm

witam

proszę o opinie na temat link4?
Czy działają pozytywnie?

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: link4 - opinie

Postprzez marcin16 » Wt sie 27, 2013 3:30 pm

Link 4 daje pięć z plusem. Fachowość, rzetelnosć niskie ceny to ich atuty;)

Bywalec forum

Postprzez Moon » Wt sie 27, 2013 5:27 pm

Ja słyszałem kilka złych opinii i chyba jestem zmuszony podpisać się pod nie. Osobiście miałem kłopot z załatwieniem błahostek, dopiero wizyta w placówce coś dała, a blisko do niej nie mam. Kontakt naprawdę fatalny, oferty zaś średnie.

Bywalec forum

Postprzez Ekspert_Link4 » Cz sie 29, 2013 8:48 am

Moon napisał(a):Ja słyszałem kilka złych opinii i chyba jestem zmuszony podpisać się pod nie. Osobiście miałem kłopot z załatwieniem błahostek, dopiero wizyta w placówce coś dała, a blisko do niej nie mam. Kontakt naprawdę fatalny, oferty zaś średnie.

Prosze poczytać opinie o Link4:
komunikacyjne-opinie-f12/link4-ubezpieczenie-oc-i-ac-opinie-klientow-t1837.html
W przypadku trudnej dla Państwa sprawy zachęcamy do kontaktu przez Blog LINK4 i podanie szczegółów sprawy (m.in. numeru polisy, numeru szkody) wraz z kontaktem do Państwa. Dokładnie zbadamy każdą sprawę i wrócimy z wyjaśnieniami.

Bywalec forum

Postprzez Ekspert_Link4 » Pn wrz 02, 2013 1:45 pm

Moon napisał(a):Ja słyszałem kilka złych opinii i chyba jestem zmuszony podpisać się pod nie. Osobiście miałem kłopot z załatwieniem błahostek, dopiero wizyta w placówce coś dała, a blisko do niej nie mam. Kontakt naprawdę fatalny, oferty zaś średnie.

W przypadku trudnej sprawy zachęcamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub przy użyciu specjalnego formularza (http://www.link4.pl/strefa-klienta/reklamacje) i podanie szczegółów sprawy (m.in. numeru polisy, numeru szkody).

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne