Zarejestruj

odszkodowanie po kolizji, ubezpieczene NNW z OC

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

odszkodowanie po kolizji, ubezpieczene NNW z OC

Postprzez Baozi » Pn paź 29, 2018 6:14 pm

Witam wszystkich,
niestety miałem mocną kolizję z mojej winy kilka dni temu. Mam stłuczoną stopę, poruszam się o kulach i bóle w szyi. Wiem, że w OC mam wykupione ubezpieczenie od NW "nagły wypadek" czy coś w tym stylu. Jakiej dokumentacji potrzebuję, aby ubiegać się o takie odszkodowanie? Mam wypis z pogotowia o stłuczonej stopie.

Doradca reklama

Podpowiadam

Stały bywalec

Re: odszkodowanie po kolizji, ubezpieczene NNW z OC

Postprzez EkspertPZU » Wt paź 30, 2018 5:25 am

Witam serdecznie,
szczegółowe informację otrzymasz, gdy dokonasz zgłoszenia. Osoba, która będzie zajmowała się sprawą poinformuje o wszystkich wymaganych dokumentach. Przykładowe dokumenty to: dowód osobisty, prawo jazdy, dyspozycja wypłaty (np. konto bankowe) oraz najważniejsze - dokumentacja medyczna.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, groźni brzmi opisany przez Ciebie wypadek :o

Doradca
Podziękował : 2 razy

Postprzez Ubea » Wt paź 30, 2018 7:42 am

Przeczytaj uważnie warunki ubezpieczenia NNW, które posiadasz. Znajdziesz tam dokładną informację, o jakie świadczenia możesz się ubiegać i jak należy zgłosić szkodę. Zazwyczaj w przypadku polisy NNW zdarzenie zgłasza się już po zakończeniu leczenia, kiedy można ocenić trwały uszczerbek na zdrowiu i wiadomo, jakie koszty leczenia zostały poniesione. Zbieraj więc całą dokumentację medyczną oraz rachunki.

Początkujący

Postprzez Baozi » Wt paź 30, 2018 8:27 am

Dzięki wielkie za odp. Pozbieram dokumenty i dam znać jak poszło :)

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne