Zarejestruj

Odszkodowanie z OC sprawcy

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Odszkodowanie z OC sprawcy

Postprzez Witoldd » Śr lis 19, 2014 12:57 pm

A jak postępować gdy firma sprawcy zaniży kosztorys naprawy...? Wiele osób się z tym zmaga ale jakie działania są na prawdę skuteczne?

Doradca reklama

Podpowiadam

Bywalec forum

Postprzez legisforte » Śr kwi 08, 2015 10:58 pm

Józef76Gdańsk napisał(a):Ciekawostką jest, że można wynająć auto zastępcze z OC sprawcy.
Mi się równierz przydażyła kolizja, a że mam nowe auto, to udałem się do autoryzowanego serwisu. Pracownik polecił mi wyporzyczalnię samochodów Dollar - zadzwoniłem do nich i umówiliśmy się w serwisie (otrzymałem auto zastępcze w momencie wstawienia mojego auta do serwisu). Panowie z wyporzyczalni załatwili za mnie wszystkie formalności i już po chwili mogłem wyjechać z serwisu nowym Fordem Focusem, za którego nic nie zapłaciłem :) Gdyby ktoś był zainteresowany zostawiam kontakt - 664 004 004.
Pozdrawiam Józef

Żaaaal Józefie z Gdańska żaaal i żenada - ni do rymu ni do taktu wsadź se tą "ciekawostkę" do ... kontaktu

Bywalec forum

Postprzez legisforte » Śr kwi 08, 2015 11:32 pm

Witoldd napisał(a):A jak postępować gdy firma sprawcy zaniży kosztorys naprawy...? Wiele osób się z tym zmaga ale jakie działania są na prawdę skuteczne?

Na przestrzeni ostatniego roku firmy ubezpieczeniowe usztywniły podejście do wypłaty odszkodowań do tego stopnia, że coraz trudniej jest uzyskać dopłatę w sądzie. Etap polubowny, odwołania itd. można sobie odpuścić - szanse prawie zerowe.

Naprawdę skuteczne działania są w stanie zapewnić jedynie profesjonalne firmy, które mają dobrych prawników (drogich i specjalizujących się w sprawach o odszkodowania) oraz rzeczoznawców, którzy biorą udział w rozprawach i reagują do protokołu na zarzuty "techniczne" wyciągane przez prawników firm ubezpieczeniowych. Nie bez powodu w naszej firmie połączyliśmy te dwa elementy (rzeczoznawstwo i prawo).

Początkujący

Postprzez annak1974 » Cz kwi 09, 2015 7:42 am

Andrzejek12 napisał(a):
Józef76Gdańsk napisał(a):Ciekawostką jest, że można wynająć auto zastępcze z OC sprawcy.
Mi się równierz przydażyła kolizja, a że mam nowe auto, to udałem się do autoryzowanego serwisu. Pracownik polecił mi wyporzyczalnię samochodów Dollar - zadzwoniłem do nich i umówiliśmy się w serwisie (otrzymałem auto zastępcze w momencie wstawienia mojego auta do serwisu). Panowie z wyporzyczalni załatwili za mnie wszystkie formalności i już po chwili mogłem wyjechać z serwisu nowym Fordem Focusem, za którego nic nie zapłaciłem :) Gdyby ktoś był zainteresowany zostawiam kontakt - 664 004 004.
Pozdrawiam Józef

Czyżby reklama?

Nie, takie rzeczy się zdarzają :) też tak miałam. Z OC sprawcy naturalnie

Początkujący

Postprzez Bartosz100 » Śr wrz 26, 2018 6:00 pm

Polecam Pana z firmy Ego , prowadził moją sprawę oraz znajomych , każdy otrzymał bardzo dobre zadośćuczynienie . Firma ubezpieczeniowa proponowała ugodę na 4.800,00 zł. po miesiącu otrzymałem 4.100 zł. dopłaty , po kolejnym dodatkowe 8.600 zł i zawarłem ugodę . Z Panem o którym pisze można swobodnie porozmawiać , spokojnie doradzi co zrobić by otrzymać większe pieniądze.

Pan Bartek 604-688-320

Początkujący

Postprzez Bartosz100 » Śr wrz 26, 2018 6:01 pm

Polecam Pana z firmy Ego , prowadził moją sprawę oraz znajomych , każdy otrzymał bardzo dobre zadośćuczynienie . Firma ubezpieczeniowa proponowała ugodę na 4.800,00 zł. po miesiącu otrzymałem 4.100 zł. dopłaty , po kolejnym dodatkowe 8.600 zł i zawarłem ugodę . Z Panem o którym pisze można swobodnie porozmawiać , spokojnie doradzi co zrobić by otrzymać większe pieniądze.

Pan Bartek 604-688-320

Początkujący

Postprzez Bartosz100 » Śr wrz 26, 2018 6:02 pm

Pan Bartek 604-688-320

Początkujący

Postprzez TakeCare » Wt paź 09, 2018 8:56 am

Zapraszamy do skorzystania z dopłaty do odszkodowań. Analiza bezpłatna, działamy na terenie całej Polski. http://www.take-care.com.pl/

Poprzednia strona

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne