Zarejestruj

Odszkodowanie z polisy OC sprawcy

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Odszkodowanie z polisy OC sprawcy

Postprzez finare » So sty 20, 2018 10:37 am

Witam, miałem kolizje (jako poszkodowany) w której uległy zniszczeniu 3 elementy, oddałem auto do serwisu który wycenił naprawę na bagatela kwotę 35 tyś zł, co w niewielkim stopniu przewyższa koszty samego auta, zatem doradca stwierdził, iż jest to szkoda całkowita. Rzeczoznawca z ubezpieczalni ma udać się do ASO celem zapoznania się ze szkodami i je wycenić. ASO wysłało mi pismo tzw. Umowa sesja wierzytelności, z której wynika, że w chwili gdy nie uzyskają pełnej kwoty która wyliczyli od ubezpieczalni, ja - jako cedent ZOBOWIĄZUJĘ się zapłacić różnice, śmiech. Chce zabrać samochód z Serwisu i zrobić naprawę na własną rękę na oryginalnych częściach. Czy są z Państwa strony jakiekolwiek zastrzeżenia ?

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Odszkodowanie z polisy OC sprawcy

Postprzez MajaSzkody » Śr sty 31, 2018 2:56 pm

Wybierz wariant kosztorysowy, nie powinno być szkody całkowitej. Kosztorysy z ASO często znacznie różnią się od tych z Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne