Zarejestruj

Odszkodowanie za wypadek z polisy OC

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Odszkodowanie za wypadek z polisy OC

Postprzez Torf » So lip 21, 2018 9:58 pm

Pytanie .

Ile mogę dostać odszkodowania z OC sprawcy , jego wina.

Zostałem potrącony przez samochód, ja jechałem rowerem.

Obrażenia:
uraz barku i złamany obojczyk , rana tłuczona głowy szyta, zdarty naskórek na kolanach.

Jak na razie 2,5 miesiąca chorobowego w tym 2 tyg rehabilitacji.

Rower też zostal uszkodzony i inne rzeczy, ale to łatwo wyliczyć.

Mam jeszcze pytanie czy za skrócenie barku jak to bywa przy złamaniu obojczyka mogę dostac odszkodowanie że to powiedzmy oszpecenie?

I tak samo czy za Blizne na głowie która została po tej szytej ranie i za to że utraciłem w tym miejscu wlosy na głowie mogę coś dostac wiecej?

Czy np to że przez złamanie nie mogłem nosić i opiekować się moim dzieckiem niemowleciem też mogę coś dostać?

Ile moge zadać za całość?

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Postprzez OEPolisaPlus » Śr sie 29, 2018 8:47 pm

Witam,
Według różnych szacunków około 92% odszkodowań jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. Zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów, chętnie pomożemy odzyskać należne pieniądze. Jako jedyni w branży odszkodowań lotniczych oferujemy wybór – dwie drogi do odszkodowania, czyli obsługę prawną lub błyskawiczną rekompensatę.

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie www.polisaplus.pl

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez KamilaNFO » Pn wrz 24, 2018 7:55 am

Witam serdecznie

Zajmuję się analizą kosztorysów od towarzystw ubezpieczeniowych, które zazwyczaj są zaniżane. Niewiele roboty z waszej strony, więcej z mojej, a wszyscy możemy na tym zarobić. Analiza oczywiście jest darmowa.
W prazie pytań zapraszam 534-358-081 ewentualnie pod adresem mailowym kamila.dobrzykowska@nfo.com.pl

Pozdrawiam Kamila Narodowy Fundusz Odszkodowań

Poprzednia strona

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne