Zarejestruj

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z OC sprawcy.

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 1 razy

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z OC sprawcy.

Postprzez KamilaNFO » Pn wrz 24, 2018 8:00 am

Witam serdecznie

Zajmuję się analizą kosztorysów od towarzystw ubezpieczeniowych, które zazwyczaj są zaniżane. Niewiele roboty z waszej strony, więcej z mojej, a wszyscy możemy na tym zarobić. Analiza oczywiście jest darmowa.
W prazie pytań zapraszam 534-358-081 ewentualnie pod adresem mailowym kamila.dobrzykowska@nfo.com.pl

Pozdrawiam Kamila Narodowy Fundusz Odszkodowań

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Postprzez TakeCare » Wt sty 15, 2019 9:50 am

dla osób, które nie chcą samodzielnie dochodzić zaniżonego odszkodowania, a jednocześnie nie chcą odpuścić swoich pieniędzy polecamy dopłaty do odszkodowań

Początkujący

Postprzez andi76 » Cz sty 31, 2019 8:57 pm

Moim skromnym zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest zawsze poradzić się fachowca w danej dziedzinie i najlepiej przy odszkodowaniach ,zadośćuczynieniach ,rentach powinien być to prawnik który ma duże kompetencje i doświadczenie dla mnie bardzo pomocnym prawnikiem był Pan Michał Pietrykowski-kancelaria prawna VERSUS załatwił za mnie wszystko z bardzo zadowalającym efektem w postaci zaległych rent w kwocie ok.700 000zł plus odsetki ustawowe oraz renta na przyszłość w wysokości ponad 10 000zł miesięcznie, moim skromnym zdaniem kwoty zadawalające przynajmniej dla mnie,też się wahałem czy działać samem, czy dać sprawę poprowadzić prawdziwemu prawnikowi (na pewno nie hurtowni odszkodowawczej) poradziłem się tu i tam trochę poczytałem i teraz jestem pewien że trafiłem w 10-tkę powierzając moją sprawę kancelarii Pana Michała Pietrykowskiego-VERSUS, który działa na terenie całej Polski,naprawdę solidna kancelaria która potrafi pomóc nawet w trudnych sprawach które inne firmy odszkodowawcze(hurtownie) i nie tylko odrzucały, bo wiedzieli że trzeba nieraz trochę poczekać na wynagrodzenie i poświęcić dużo czasu na dobre rozpoznanie sprawy zebranie odpowiednich dok.napisać bardzo dobrze oszacowane roszczenia,ale za to poświęcenie i zaangażowanie potem ponad 95% spraw wygranych i tyleż samo zadowolonych klientów.Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem kancelarii która pomoże mu w sprawach zadośćuczynienia, odszkodowań ,rent itd.to z serca polecam jako ciężko poszkodowany w wypadku komunikacyjnym- kancelarię VERSUS- Pana Michał Pietrykowskiego.
Za ten post autor andi76 otrzymał podziękowanie od:
versus

Początkujący

Postprzez kewlar » Cz cze 25, 2020 6:36 pm

Pytaj w kancelarii mec. Cejrowskiego z Tczewa, możesz wstępnie online załatwiać wiele spraw. Ma doświadczenie, także w odszkodowaniach

Poprzednia strona

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne