Zarejestruj

PZU kazała oddać auto zastępcze

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

PZU kazała oddać auto zastępcze

Postprzez Daniel84 » Pn paź 23, 2017 6:34 am

Witam

Mam problem . Zacznę od początku miałem stłuczkę 11 października i tego samego dnia oddałem samochód do ASO które jak się potem okazało współpracuje z PZU. 13 października dostałem samochód z OC sprawcy miałem je oddać 20 października bądź przedłużyć wynajem.

Na infolinii PZU poinformowali mnie że nie dostali jeszcze wyceny z warsztatu mogą mi jeszcze przedłużyć wynajem do 21. Tego też dnia serwis wysłał wycenę do PZU i myślałem że już po problemie. Okazało się z Pani na infolinii poinformowała mnie, że z powodu że serwis się ociągał z wysłaniem wyceny nie mogą przedłużyć wynajmu i samochód zabrali.

Czy mogli to zrobić skoro samochód zastępczy się należy na cały czas naprawy samochodu ? Jak myślicie czy wynajmując samochód na własną rękę będę mógł domagać się zwrotu kosztów wynajmu ?

Doradca reklama

Podpowiadam

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne