Zarejestruj

Czy można uznać za świadka osobę, która naocznie nie widziała zdarzenia (kolizji na parkingu)

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Czy można uznać za świadka osobę, która naocznie nie widziała zdarzenia (kolizji na parkingu)

Postprzez cin3q26 » Pn lis 06, 2017 10:35 am

Witam.
Czy można uznać za świadka osobę, która naocznie nie widziała zdarzenia (kolizji na parkingu).
Tylko widziała to dopiero dwa dni później na kamerze monitoringu?
Dodam że podczas zdarzenia w aucie poszkodowanego nikogo nie było, więc nie było żadnych ofiar. Podczas zdarzenia w okolicy również żywej duszy nie było.

Pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: Świadek

Postprzez cin3q26 » Wt lis 07, 2017 3:00 pm

Sprawa Itaka jest na rozstrzygnięciu.
Pytam ponieważ właściciel auta nie umie doczekać się na ubezpieczenie i straszy nie ze jak nie zadzwonię do ubezpieczyciela to odda sprawę na policję i do sądu jakby myślał że mu to przyspieszy wydanie decyzji.
Choć już minęło 30 dni od złożenia wszystkich papierów w ubezpieczalni.

Początkujący

Re: Czy można uznać za świadka osobę, która naocznie nie widziała zdarzenia (kolizji na parkingu)

Postprzez amaliaa » Śr lut 14, 2018 8:28 am

Nie wiem, czy na świadka. Z pewnością nagranie może być dowodem.

Bywalec forum

Re: Czy można uznać za świadka osobę, która naocznie nie widziała zdarzenia (kolizji na parkingu)

Postprzez versus » Śr lut 14, 2018 10:21 am

Jeżeli spowodowałeś szkodę, to ułatw życie poszkodowanemu i uznaj przed ubezpieczycielem swoją winę.

Jeżeli czujesz się niewinny, to walcz.

Świadkiem w sprawie karnej może być każdy. Sąd decyduje o wiarygodności i wartości zeznań świadka. Jak już wyżej napisał amaliaa, - nagranie z monitoringu może być dowodem samym w sobie. Chyba, że nagrania już nie ma, a ktoś je widział i może o to Tobie chodzi?

Bywalec forum

Postprzez Dawid123456oc » Pn lut 19, 2018 8:03 am

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne