Zarejestruj

Zaniżony kosztorys odszkodowania oc

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Zaniżony kosztorys odszkodowania oc

Postprzez OEPolisaPlus » Śr cze 13, 2018 9:27 pm

sebekmati napisał(a):Witam. Dostałem taki kosztorys. Czy jeśli jest wgniecenie maski i błotnika czy mogę żądać wymiany na nowe elementy, bo według pzu nadaje się do szpachlowania. I mają strasznie niskie stawki za robocizne.

Dzień dobry,
jeżeli nie jest Pan pewny, czy Pański ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Roszczenia względem ubezpieczyciela, które dotyczą odszkodowania z OC lub AC, można składać nawet do 3 lat od stłuczki lub zderzenia. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Po podpisaniu umowy, w ciągu 7 dni otrzyma Pan od nas dopłatę do odszkodowania zgodnie z wyceną z ekspertyzy, a następnie cały ciężar i ryzyko dochodzenia roszczeń od ubezpieczyciela pozostaje po naszej stronie.

Po więcej informacji zachecam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie: https://polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Zaniżony kosztorys odszkodowania oc

Postprzez elton » Pt cze 15, 2018 11:28 am

Już jest Ranking Firm Odszkodowawczych. Zapraszamy na stronę www.firmyodszkodowawcze.pl/ do dzielenia się swoimi opiniami.

Poprzednia strona

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne