Zarejestruj

Aegon TU na Życie S.A. - ukryte koszty i opłaty likwidacyjne.

Wszelkie ogłoszenia i anonse doradców i agentów ubezpieczeniowych. Jest to jedyne forum, w którym dopuszczalna jest reklama własnych usług.
Początkujący
Posty: 6
Dołączył(a): Wt mar 24, 2015 9:14 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Aegon TU na Życie S.A. - ukryte koszty i opłaty likwidacyjne.

Postprzez Invictus » Wt mar 24, 2015 9:23 am

Holenderska grupa kapitałowa Aegon w Polsce składa się z czterech podmiotów. Jednym z nich jest jest Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Działające z myślą o zabezpieczeniu przyszłości swoich klientów proponuje długoterminowe programy inwestycyjno-oszczędnościowe w ramach ubezpieczenia na życie. Wśród zapisów zawieranej z klientami umowy firma stosuje klauzule wpisane do rejestru klauzul niedozwolonych. Jeśli są Państwo jednymi z wielu osób, które straciły swoje pieniądze w ramach zbyt wysokich stawek z tytułu opłat likwidacyjnych.

Reprezentuje Kancelarią Prawną Invictus, która na co dzień zajmuje się rozwiązywaniu umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi takimi jak: Skandia, Generali, Europa, OpenLife, czy AXA.
Jeżeli zmagacie się Państwo z opłatami likwidacyjnymi i chcieliby Państwo odzyskać swoje pieniądze udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz przeprowadzimy dla Państwa cały proces związany z dochodzeniem ww. roszczeń od ubezpieczycieli i banków w krótkim okresie czasu.
Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 533 121 778 oraz drogą mailową: mateusz.zarzycki@ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl

Powrót do Ogłoszenia ubezpieczeniowe 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników