Zarejestruj

Gdzie auto zastępcze z OC?

Dyskusje ogólne o ubezpieczeniach, odszkodowaniach, wypadkach. Pomoc i porady na tematy nie pasujące do innych działów na Forum-Ubezpieczenie.pl.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Gdzie auto zastępcze z OC?

Postprzez TimVerb99 » Pn lut 16, 2015 3:17 pm

Hej wszystkim. Niedawno koleś we mnie puknął i moje auto nie nadaje się póki co do jazdy. Jako, że potrzebuję swoje auto do pracy, muszę szybko wypożyczyć gdzieś auto zastępcze. Najlepiej, żeby było z OC sprawcy, bo nie chcę za to dodatkowo płacić... Znalazłem póki co coś takie Co sądzicie o tej ofercie? Jest warta uwagi?

Początkujący

Re: Gdzie auto zastępcze z OC?

Postprzez polo02 » Pt maja 22, 2015 9:45 pm

Każdy szanujący się warsztat powinien zapewnić klientowi na czas naprawy auto zastępcze. Dwa razy byłem w takiej sytuacji, że wóz na dwa tygodnie został w serwisie i za każdym razem dostałem autko zastępcze.

Początkujący

Postprzez Leon » Śr maja 27, 2015 6:10 pm

Dokładnie , jak naprawiałem auto po stłuczce w Serwisie ABCAR to dostałem zastępcze na czas naprawy , dodatkowo zajęli się naprawą oraz papierkami od A do Z :) .

Początkujący

Postprzez kornelek » Śr sty 20, 2016 12:42 pm

oni tam mają tą usługę - likwidacja szkód ubezpieczeniowych Ruda Śląska to jest akurat. Oni załatwili wszystkie formalności i odstawiłem swój samochód do warsztatu, dali mi auto zastępcze, a po tygodniu odebrałem. Żadnych formalności, proszenia się i bardzo sprawnie

Bywalec forum

Postprzez blogoodszkodowaniach » Cz sty 28, 2016 8:51 am

Dzień dobry,

Po pierwsze tak jak przedmówca, każdy warsztat z jakotaką renomą ma swoje auta zastępcze.

Po drugie większosc ubezpieczycieli zaczeła już współpracę z szeregiem ogólnokrajowych wypożyczalni- wiec mozna załatwić auto i przez ubezpieczyciela.

Można wreszcie w zwykłej wypożyczalni

Od wyboru do koloru

Początkujący

Postprzez profesor » Śr wrz 14, 2016 2:23 pm

to czy warsztat sie szanuje czy nie to nie ma nic do rzcezy na to zeby dysponowac autami zastepczymi trzseba miec po prostru kase, skad maly warsztat ma wygospodarowac tak duzy budzet?

Bywalec forum

Postprzez Szyduczynski » Wt paź 18, 2016 12:35 pm

Już w momencie zdarzenia możemy wzywać auto zastępcze - na infolinii ubezpieczyciela sprawcy. Ale można w dowolnym punkcie wypożyczyć, a ubezpieczyciel zwróci koszty. Auto należy się na czas naprawy bądź poszukiwania kolejnego, jeśli nasze już nie nadaje się do naprawy.

Powrót do Ogólnie o ubezpieczeniach