Zarejestruj

Porównywarka ubezpieczeń

Dyskusje ogólne o ubezpieczeniach, odszkodowaniach, wypadkach. Pomoc i porady na tematy nie pasujące do innych działów na Forum-Ubezpieczenie.pl.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Porównywarka ubezpieczeń

Postprzez Selen30 » Wt cze 25, 2013 4:56 pm

Możecie zapodać jakąś dobrą i konkretną porównywarkę ubezpieczeń, która wyliczy koszty i pokaże najlepsze oferty.
Z góry dzięki

Bywalec forum

Re: Porównywarka ubezpieczeń

Postprzez Paulinga » Wt gru 10, 2013 6:27 pm

Proponuję porównywarkę -. Jak dla mnie najlepsza, przede wszystkim dlatego, że posiada kalkulator więc ja ze swojej strony polecam tę

Początkujący

Postprzez PZU » Śr lut 26, 2014 4:24 pm

Porównywarki prawdy Ci nie powiedzą. Agenci mają do dyspozycji dodatkowe zniżki, a porównywarki ich Tobie nie pokażą, więc lepiej pogadać z Agentem konkretnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Stały bywalec

Postprzez umbrella » Wt mar 04, 2014 9:31 pm

Jako Multi-agent potwierdzam wypowiedź poprzednika. Porównywarki to najgorsze zło jakie powstało i najbardziej przekłamane kalkulatory. A różnica między porównywarką a agentem będzie zawsze.

Pozdrawiam
Kamil Maj

Centrum Ubezpieczeń Umbrella

Bywalec forum
Podziękował : 2 razy

Postprzez dariga » So sie 02, 2014 1:13 pm

Podstawowa różnica polega na tym, że porównywarka Ci nie wciśnie czegoś, czego nie potrzebujesz, bo nie ma do wyrobienia planów sprzedażowych. I nie wepchnie Ci toksycznego unit-linka na 20 lat jako "programu emerytalnego".

Porównywarki to najlepsza rzecz, jaka powstała (pod warunkiem, że mają solidne i aktualne dane). Jeśli chcesz dodatkową zniżkę, wybierasz ubezpieczenie w porównywarce i kupujesz tę konkretną polisę u agenta, negocjując zniżkę.

Zasłużony

Postprzez GWARANT » Wt sie 05, 2014 12:40 pm

dariga napisał(a):Podstawowa różnica polega na tym, że porównywarka Ci nie wciśnie czegoś, czego nie potrzebujesz, bo nie ma do wyrobienia planów sprzedażowych. I nie wepchnie Ci toksycznego unit-linka na 20 lat jako "programu emerytalnego".

Porównywarki to najlepsza rzecz, jaka powstała (pod warunkiem, że mają solidne i aktualne dane). Jeśli chcesz dodatkową zniżkę, wybierasz ubezpieczenie w porównywarce i kupujesz tę konkretną polisę u agenta, negocjując zniżkę.

Porównywarki obrazują przykładowe składki i wg mnie często odbiegają od rzeczywistości.

Bywalec forum

Postprzez OdszkodowaniaPCO » Wt sie 11, 2015 7:34 am

Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Faktycznie, porównywarka nie będzie przekonywać na siłę do dodatków dla Ciebie niepotrzebnych, ale tym samym nie skojarzy, że może przydać Ci się ubezpieczenie dodatkowe, skoro.. [..]

Porównywarka zaprezentuje "suche" dane, oczywiście o ile są uaktualniane na bieżąco.

Początkujący

Postprzez Agregatka » Pn lut 05, 2018 11:37 am

Korzystałam raz z jakiejś porównywarki i nie byłam zadowolona z wyników. W końcu zgłosiłam się do doradcy.

Bywalec forum

Postprzez AWUBEZPIECZENIADG » Pt lip 13, 2018 1:05 pm

Uważam, że żadna porównywarka nie zastąpi człowieka, który dobierze ubezpieczenie konkretnie pod oczekiwania klienta, a także wyjaśni zakres i różnice w poszczególnych ubezpieczeniach. Ponadto porównywarki obrazują przykładowe składki i wg mnie często odbiegają od rzeczywistości. Dodatkowo jeśli chodzi o ubezpieczenia AC samochodu, ubezpieczenie domu, na życie i podróżne, to porównywarka nie podpowie nam na co zwrócić uwagę i czym różni się oferta (zapisy w OWU) w poszczególnych Towarzystwach.

Początkujący

Postprzez gacek77 » Cz lip 19, 2018 9:07 am

Faktycznie, warto wybrać się do osoby, która wszystko osobiście Ci przedstawi i dobierze to ubezpieczenie faktycznie do Twoich potrzeb. Porównywarka kieruje się zazwyczaj tylko prostą kwestią kwoty, a nie tego co zawiera dane ubezpieczenie i na jakich jest warunkach. Może być to mylne.

Następna strona

Powrót do Ogólnie o ubezpieczeniach