Zarejestruj

Dopłaty do zaniżonych odszkodowań OC/AC/leasing P. Jagielski OCLS

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Dopłaty do zaniżonych odszkodowań OC/AC/leasing P. Jagielski OCLS

Postprzez PawelJagielski » Cz lip 20, 2017 9:07 am

Witam serdecznie,

Nasza kancelaria odszkodowawcza oferuje bezpłatną pomoc w odzyskaniu pełnej i należnej kwoty od Ubezpieczyciela. Weryfikujemy poprawność wypłaconych odszkodowań, a także realizujemy dopłaty do odszkodowań, które zostały przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe zaniżone.
Dopłaty do szkód realizujemy na podstawie umowie cesji przeniesienia wierzytelności.

Nasza Kancelaria może zająć się Państwa szkodami do 3 lat wstecz.
Do weryfikacji szkód z OC (odpowiedzialność cywilna ) sprawcy potrzebujemy: kosztorys oraz decyzję wypłaty odszkodowania.
Natomiast jeśli szkoda była likwidowana z AutoCasco, wtedy dodatkowo potrzebujemy jeszcze skan polisy zawartej na dzień szkody.

W przypadku powstania szkody całkowitej z OC i z AC potrzebujemy dodatkowo wycenę pojazdu przed i po szkodzie.

Tak jak wspominałem wcześniej, sama weryfikacji szkody jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.
W przypadku pozytywnej weryfikacji szkody, składamy ofertę odkupu szkody.
Prowizja szacowana jest między 15-20% od sumy wyliczonej dopłaty.
Procedura odkupu pozwala wypłacić pieniądze w czasie ok. 10 dni.

Oferujemy także pomocą w sprawie aut zastępczych, zarówno w zakresie ich wynajmowania z OC sprawcy jak i w kwestiach nieopłaconych faktur za wynajem pojazdów.
Posiadamy także ofertę współpracy dla warsztatów i wypożyczalni samochodów zastępczych.

Zapraszam do podjęcia współpracy i odzyskania należnych Państwu pieniędzy.

W razie jakichkolwiek pytań kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 720 855 269 oraz mailowo: p.jagielski@ocls.pl

Z poważaniem

Paweł Jagielski

Specjalista ds. odszkodowań

tel.: +48 720 855 269: 736 658 903

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: Dopłaty do zaniżonych odszkodowań OC/AC/leasing P. Jagielski OCLS

Postprzez Dawid1234CR » Pt lis 03, 2017 8:06 am

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

Początkujący

Postprzez kolizjaeu » Pn lis 06, 2017 10:49 am

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

www.kolizja.eu

zawiercie@kolizja.eu

Początkujący

Postprzez Dawid1234CR » Cz lis 16, 2017 10:45 am

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne