Zarejestruj

Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez Wodiana » Wt sie 22, 2017 7:45 am

Polecam Kancelarię Prawną „Partner” – korzystałam z ich usług i wiem jak dzialaja. Ubezpieczyciel chciał mnie niezle zrobić w balona, no ale na głupia nie trafilo i z pomocą prawnikow odzyskałem swoje pieniądze.

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Postprzez Mazurek34 » Pn sie 28, 2017 2:55 pm

Wodiana napisał(a):Polecam Kancelarię Prawną „Partner” – korzystałam z ich usług i wiem jak dzialaja. Ubezpieczyciel chciał mnie niezle zrobić w balona, no ale na głupia nie trafilo i z pomocą prawnikow odzyskałem swoje pieniądze.

A długo to wszystko trwalo? :?:

Początkujący

Postprzez Wodiana » Cz sie 31, 2017 8:09 am

Poniżej są aktualnie najlepsze firmy zajmujące się odzyskiwaniem odszkodowań (stan na grudzień 2017):

Najlepiej z każdą z nich się z kontaktować i sobie porównać ich oferty (jaki % wygranej sprawy stanowi ich prowizji, czy dają gwarancję, itp)

Początkujący

Postprzez kamila432 » Śr paź 25, 2017 9:29 am

Wiele jest tych firm i pewnie każdy poleci ci inną. Ja korzystałam z usług i drb i polecam. Profesjonalni ludzie, szybko załawili sprawe i wygrali fajne pieniądze. Polecam :)

Początkujący

Postprzez basia88 » Wt gru 12, 2017 7:25 am

Sprzedałam szkode firmie Crash Plus. Bardzo szybko i bezproblemowo wypłacili mi dopłate do odszkodowania. Kontakt do ich doradcy 570-660-876

Początkujący

Odszkodowanie w Lublinie

Postprzez fronczewski » Śr gru 20, 2017 12:10 am

Wy nie szukajcie firm, bo właśnie po takiej batalii z kompletnie nieuczciwą firmą odszkodowawczą postanowiłem tu założyć konto!!! te firmy to zwykłe korporacje wyduszające ostatnią złotówkę z klienta. zacząć należałoby od tego, ze kasę jaką dostajecie za wypadek to dostają oni, a oni wam przelewają dopiero środki. później się okazuje że procent jaki sobie zostawili opiewa na jakieś kosmiczne środki i ozcywiście będą wpierać, że przecież warunki były jasno przedstawione. a prawda jest taka, że nawet w połowie na te środki nie pracują, tylko masowo zawierają ugody z ubezpieczycielami. dużo już poszperałem w temacie i wynika z tego, ze jedynie zgłoszenie się z takim problemem do radcy prawnego tak jak w moim przypadku cru.pl poskutkuje, ponieważ prawnik ma możliwość reprezentowania nas w sądzie, co uczynił i odszkodowanie uzyskałem o 50% wyższe niż zakładałem! Co może zrobić przedstawiciel firmy odszkodowawczej? Nic. Jest zwykłym gościem który może pomachać szabelką przed oczami ubezpieczyciela, który machnie na niego ręką jak na muchę.

Początkujący

Postprzez basia88 » Wt sty 02, 2018 1:44 pm

Zdecydowanie polecam firme Crash Plus. Ubezpieczalnia zaproponowała mi bardzo małe odszkodowanie, ale dzięki dopłacie udało mi się naprawić auto. Kontakt do osoby, która mi pomogła 570-660-876.

Bywalec forum

Re: Odszkodowanie w Lublinie

Postprzez versus » Śr sty 03, 2018 11:33 am

fronczewski napisał(a):Wy nie szukajcie firm, bo właśnie po takiej batalii z kompletnie nieuczciwą firmą odszkodowawczą postanowiłem tu założyć konto!!! te firmy to zwykłe korporacje wyduszające ostatnią złotówkę z klienta. zacząć należałoby od tego, ze kasę jaką dostajecie za wypadek to dostają oni, a oni wam przelewają dopiero środki. później się okazuje że procent jaki sobie zostawili opiewa na jakieś kosmiczne środki i ozcywiście będą wpierać, że przecież warunki były jasno przedstawione. a prawda jest taka, że nawet w połowie na te środki nie pracują, tylko masowo zawierają ugody z ubezpieczycielami. dużo już poszperałem w temacie i wynika z tego, ze jedynie zgłoszenie się z takim problemem do radcy prawnego tak jak w moim przypadku cru.pl poskutkuje, ponieważ prawnik ma możliwość reprezentowania nas w sądzie, co uczynił i odszkodowanie uzyskałem o 50% wyższe niż zakładałem! Co może zrobić przedstawiciel firmy odszkodowawczej? Nic. Jest zwykłym gościem który może pomachać szabelką przed oczami ubezpieczyciela, który machnie na niego ręką jak na muchę.

Nie masz racji. Ja prowadzę "firmę" odszkodowawczą Versus. Sam jestem prawnikiem i dodatkowo zatrudniam radców prawnych :) Większość prowadzonych przez nas spraw ma swój finał w sądzie.

Początkujący

Postprzez Hubix » Pt sty 12, 2018 12:32 pm

Jeśli o mnie chodzi to polecam skorzystać z usług firmy Wokanda. Zajmują sie oni odzyskiwaniem ubezpieczeń, niezależnie od tego czy miała miejsce kolizja, błąd lekarski czy też coś innego. Są niezwykle skuteczni - pomogli mi w momencie, gdy ubezpieczyciel nie wypłacił mi odpowiedniej kwoty po kolizji. Na stronie http://wokanda.org.pl/ można uzyskać więcej informacji, więc warto poczytać.

Początkujący

Postprzez MonikkaD76 » Cz lut 01, 2018 12:58 pm

Jeśli byłby Pan kiedykolwiek zainteresowany polecam Panu usługi odszkodowawcze kancelarii prawnej Mediator. W razie problemu mają bezpłatne porady prawne. http://www.wypadki.biz.pl/
MEDIATOR - POMOC POSZKODOWANYM W WYPADKACH:
.. komunikacyjnych
... w pracy
.... w rolnictwie
..... błędach medycznych
...... z czyjegoś zaniedbania

prowizja jest tam u nich od wyegzekwowanej kwoty i jest zależna od stopnia trudności oraz tego czy ma to być postępowanie polubowne czy polubowne + sądowe

Naprawdę w razie problemów spokojnie sprawę może Pan powierzyć im.
Serdecznie pozdrawiam.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne