Zarejestruj

Ubezpieczenia na życie

Forum o ubezpieczeniach życiowych: polisy na życie i dożycie, na całe życie itd.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Ubezpieczenia na życie

Postprzez MateuszK » Pt cze 08, 2018 12:31 am

Cześć Kochani !

Mam na imię Mateusz, od jakiegoś czasu pracuję w branży ubezpieczeniowej. Jestem także trenerem sportowym i byłym sprinterem, uczestnikiem Mistrzostw Polski.

Zastanawiacie się pewnie po co to piszę.... Piszę to byście mieli okazję mnie poznać, chociaż w takim stopniu. Kiedyś byłem po tej drugiej stronie, również na tym forum i tak samo jak Wy szukałem odpowiedniego ubezpieczenia i wiecie co ? Pewnie myślicie, że wymienię nazwę swojego pracodawcy ? Nie! Tak naprawdę do dziś nie znalazłem idealnego ubezpieczenia. Chyba takiego nie ma. Niestety.

W czym problem ? W moim przypadku problemem jest to, że uprawiam ekstremalne sporty i to niestety jest przeszkoda by wziąć na tzw. wypadek. Trzeba by było jak to się mówi popularnie - ściemniać, że na przykład spadło się ze schodów :)

Zresztą sami wiecie jak jest, bo agenci atakują Was, Nas, mnie dosłownie z każdej strony.

Nie będę Wam przedstawiał dokładnej oferty swojego pracodawcy. To bezsensu, puste frazesy...

Powiem tylko czym różnimy się od innych firm

POWAŻNE ZACHOROWANIE -

a) 40 chorób poważnych

SZPITAL -

a) już od PIERWSZEGO dnia
b) świadczenie lekowe
c) diagnostyka

WYPADEK

a) prawie 2000 uwzględnionych uszczerbków

Ponadto dostęp do prywatnych specjalistów, gratis pomoc domowa 2 razy w roku złota rączka, naprawa sprzętu i fachowcy typu hydraulik.

Jeśli chcesz poznać inne szczegóły, albo po prostu mnie poznać, może spotkać się na trening, albo najnormalniej w świecie pogadać to pisz.

Tule ! Mateusz

Doradca reklama

Podpowiadam

Zasłużony

Re: Ubezpieczenia na życie

Postprzez AWUBEZPIECZENIADG » Wt cze 12, 2018 10:36 am

Obecnie oferta indywidualnych ubezpieczeń na życie jest dość szeroka, a Towarzystwa starają się na bieżąco dostosowywać ofertę do oczekiwań rynku. Ubezpieczenie tego typu powinno być dobrze dobrane do klienta w zależności od jego oczekiwań i sytuacji życiowej (singiel, samotny rodzic z dzieckiem, małżonkowie, rodzina). Wybór oferty powinien być skonsultowany z kompetentnym doradcą, który po zapoznaniu się z naszymi oczekiwaniami dostosuje ofertę do naszych oczekiwań, wielkści składki jaką możemy płacić oraz wyjaśni jakie są różnice pomiędzy ofertami poszczególnych Towarzystw.

Początkujący

Postprzez olaole » Wt cze 12, 2018 1:20 pm

Przed zakupem ubezpieczenia, warto sprawdzić ranking ubezpieczeń na życie. Wszelkie informacje w jednym miejscu :) https://confronter.pl/pl/blog/ubezpieczenia/ranking-ubezpieczen-na-zycie

Początkujący

Postprzez magda86 » Cz cze 14, 2018 8:18 pm

gdy wybieramy ubezpieczenie na życie warto postawić na sprawdzoną firmę, która na rynku działa już od kilkunastu lat i mamy gwarancję, że w razie naszej śmierci rzeczywiście wypłaci naszej rodzinie należne jej odszkodowanie. Z tego właśnie powodu polecam PKOUbezpieczenia (http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia) Mają dość szeroką ofertę ubezpieczeń na życie ale nie tylko. Wybierając ubezpieczenie na życie rozważmy też czy nie warto takim ubezpieczeniem objąć naszego partnera. W razie jego śmierci będzie nam wypłacone odpowiednie odszkodowanie. Druga rzecz to ubezpieczenie się na wypadek trwałego uszczerbku zdrowia, niezdolności do pracy czy długiego leczenie szpitalnego wynikającego z przewlekłej choroby. Coraz więcej firm razem z ubezpieczeniem na życie oferuje inne ubezpieczenia. Składka nie jest dużo wyższa a my mamy gwarancje, że w razie poważnej choroby będziemy mieć środki na leczenie.

Powrót do Ubezpieczenia na życie