Zarejestruj

Lighthouse Kancelaria Odszkodowania-Polecam! Sprawdzona Kancelaria

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Podziękował : 1 razy

Lighthouse Kancelaria Odszkodowania-Polecam! Sprawdzona Kancelaria

Postprzez teresa81 » Pn wrz 09, 2019 12:56 pm

W ciągu roku dwukrotnie korzystałam z pomocy Lighthouse Kancelaria z Krakowa, którą znalazłam na tym forum i mogę polecić z całą odpowiedzialnością. Czuję się zobowiązana do polecenia ich, ponieważ zaoszczędziliśmy sobie dzięki nim wielu nerwów na nierówną walkę z ubezpieczycielami.

Za pierwszym razem pomogli nam w sprawie odszkodowania z PZU za pożar domu - uzyskaliśmy całe odszkodowanie w szybkim czasie i bez najmniejszych problemów - mają swojego rzeczoznawcę.

Za drugim razem po wypadku komunikacyjnym, gdzie Warta proponowała nam jakieś grosze za naprawę samochodu. Tym razem otrzymaliśmy trzykrotnie większe odszkodowanie, a dodatkowo zadośćuczynienie za obrażenia ciała i niezdolność do pracy. Wiele firm oferowało nam dopłatę do odszkodowania w postaci 3-4 tysięcy złotych i tylko byśmy na tym stracili, bo Lighthouse Kancelaria uzyskana dla nas dodatkowo ponad 20 tyś zł.

Polecam każdemu. Zajmują się wszystkim profesjonalnie i zawsze są do dyspozycji, a najważniejsze nie pobierają żadnych opłat z góry.
Podaję numer do nich: 12 307 01 02 i adres www.lighthouse-kancelaria.com

Doradca reklama

Podpowiadam

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne