Zarejestruj

Szyby?

Dyskusje na temat ubezpieczeń: Assistance i NNW (Następstw Nieszczęśliwszych Wypadków). Rady i pomoc w problemach.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Szyby?

Postprzez sagim » Śr kwi 09, 2014 6:26 pm

A czy wiecie czy może to ubezpieczenie sygma obejmuje także odszczypania od kamieni na szybach. Miałam taką sytuację w Austrii, w drodze powrotnej pękła szyba i mój ubezpieczyciel nie pokrył kosztów nowej szyby. Jeżeli w sygma to mają, to zmieniam ubezpieczenie.

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Postprzez WroclawAgent » Cz kwi 24, 2014 10:12 am

Ile Towarzystw tyle ubezpieczeń - każdorazowo należy zapoznać z ogólnymi warunkami umowy. Nazwa ubezpieczenie szyb będzie identyczna dla każdego Towarzystwa ale likwidacja szkody już całkiem inna. Dla porównania ubezpieczenie szyb w Allianz - do dwóch szkód bez limitu kwotowego w okresie polisowym na terenie UE. PZU - pierwsza szkoda likwidowana w pełnej wysokości kolejna proporcjonalnie pomniejszana zgodnie z owu. Nie należy sugerować się ceną tylko dokładnie dowiedzieć się na czym to będzie polegać, bo później są takie przypadki jak opisała sagim- TU odmówiło likwidacji. Czemu? Nie wykupiła ubezpieczenia zgodnie z faktyczną potrzebą, co nie oznacza że to ubezpieczenie jest złe - dobre dla osoby która wie że wyjeżdżać nie będzie. Reasumując: CZYTAMY CO PODPISUJEMY

Początkujący

Postprzez MalutkaXXX » Cz kwi 24, 2014 10:54 am

z tego co czytałam na forach w ubezpieczeniu sygma jest ta opcja z naprawą szyby, ale to najlepiej trzeba zadzwonić i dopytać będzie wtedy pewne, swoją drogą dużo osób je poleca

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe ubezpieczenia samochodowe