Zarejestruj

Wypożyczalnia samochodów

Dyskusje na temat ubezpieczeń: Assistance i NNW (Następstw Nieszczęśliwszych Wypadków). Rady i pomoc w problemach.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Wypożyczalnia samochodów

Postprzez Mila » So kwi 28, 2018 9:53 am

Jako, że jest to mój pierwszy post na tej stronie to chciałbym się ze wszystkimi przywitać, a więc CZEŚĆ!

Mam pytanie odnośnie ubezpieczenia samochodów, które wynajmowałbym w celach zarobkowych, otóż czy mógłby mi ktoś pomóc obliczyć przybliżoną składkę roczną na ubezpieczenie? Oczywiście mowa o OC, AC ponieważ będą to samochody nowe w leasingu. Samochody to: Skoda Fabia 2017 rok 1.0 MPI 55kW 5 biegowy manual w kombi. Wartość tego pojazdu to około 50 tysięcy brutto. Problem leży jednak po mojej stronie, otóż prawo jazdy mam od listopada 2016 roku, obecnie mam 20 lat i żadnych zniżek.

Pytanie numer 2:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co w przypadku gdyby znalazł się nie uczciwy wynajmujący, który nie zwróciłby samochodu, czyli po prostu ukradł? Co z leasingiem? Co z ubezpieczeniem?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi w tym temacie.

Doradca reklama

Podpowiadam

Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez Ubea » Pn maja 07, 2018 7:28 am

Cześć ;)

Zapraszamy na kalkulator OC/AC - link znajdziesz w podpisie. Policzymy, ile wyniesie OC oraz AC. Pamiętaj, by w polu "Wykorzystanie" zaznaczyć, że pojazd będzie wykorzystywany do wynajęcia.

Powrót do Pozostałe ubezpieczenia samochodowe