Zarejestruj

Agent Ubezpieczeniowy - MULTIAGENCJA DAMO

Wymiana doświadczeń, oceny, opinie pracowników pracujących w branży ubezpieczeniowej. W jakim towarzystwie ubezpieczeniowym najlepiej pracować? Na jakie zarobki i premie może liczyć agent ubezpieczeniowy? Dodaj swoją opinię, zadaj własne pytanie.
Początkujący
Posty: 2
Dołączył(a): Śr wrz 02, 2015 9:05 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Postprzez konradlyko87 » Śr wrz 02, 2015 10:15 am

Wymagania:
Wykształcenie: minimum średnie.
Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych.
Wysokiej kultury osobistej.
Niekaralność oraz dobra opinia w środowisku.
Entuzjazmu w wykonywaniu pracy.
Obowiązki:
Zawieranie umów ubezpieczenia.
Realizacja planów sprzedażowych.
Dbanie o rozwój portfela Klientów.
Uczestniczenie w szkoleniach oraz spotkaniach sprzedażowych.
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Konkurencyjną ofertę opartą o bardzo szeroki zakres posiadanych produktów.
Dostęp do najnowszych oraz jedynych na rynku narzędzi pracy (profesjonalny system wsparcia sprzedaży - multi-kalkulator ubezpieczeń)
Odpowiednie oznakowanie biura, dostęp do materiałów reklamowych (Wyświetlacze LED, Windery, Banery, naklejki)
opis dodatkowy:
Już dziś dołącz do naszej załogi i rozpocznij pracę w charakterze agenta ubezpieczonego. Czeka na ciebie bardzo interesujące zajęcie, podczas wykonywania którego poznasz wiele osób i nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności, ale również poznasz szerzej branżę ubezpieczeniową. Pracując jako agent ubezpieczeniowy będziesz zajmować się zarówno podpisywaniem umów z nowymi klientami (czy też przedłużania dotychczasowych), jak również będziesz wykonywać przyjęte plany sprzedażowe.
To nie wszystko - do Twoich obowiązków będzie należeć także dbanie o rozwój portfeli swoich klientów. By jednak nie odstawać umiejętnościami od innych przedstawicieli branży, będziesz także brać udział w różnego rodzaju szkoleniach dla agentów ubezpieczeniowych, czy też w spotkaniach sprzedażowych. Wszystko po to, by każdy z pracujących w firmie agentów ubezpieczeniowych świadczył swoje usługi na jak najwyższym poziomie.

Zapraszam do współpracy!

Konrad Łyko
konrad.lyko@damo.pl
tel.: 605-320-765
Załączniki
damo.png
damo.png (56.95 KiB) Przeglądane 4025 razy

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników