Zarejestruj

Doradca Ubezpieczeniowy w branży ogrodniczej - oferta pracy /Polska centralna i południowa/

Wymiana doświadczeń, oceny, opinie pracowników pracujących w branży ubezpieczeniowej. W jakim towarzystwie ubezpieczeniowym najlepiej pracować? Na jakie zarobki i premie może liczyć agent ubezpieczeniowy? Dodaj swoją opinię, zadaj własne pytanie.
Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Wt lis 05, 2019 1:51 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Postprzez IZBAPLDE » Pt lis 08, 2019 9:34 am

Dla niemieckiej firmy oferującej specjalistyczne ubezpieczenia dla sektora ogrodnictwa poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Doradca Ubezpieczeniowy - branża ogrodnicza / (k/m)
(Obszar pracy: południowa i centralna Polska)

Zadania:
• doradztwo w zakresie ubezpieczeń bezpośrednio u klienta (profesjonalne ogrodnictwo szklarniowe i na otwartym powietrzu)
• przygotowywanie ofert, zawieranie nowych umów ubezpieczeniowych
• mailową i telefoniczną opiekę nad klientami
• wsparcie w procesie likwidacji szkód

Oczekiwania:
• talent do sprzedaży, otwarta osobowość
• doświadczenie w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych lub produktów przeznaczonych do branży ogrodniczej lub chęć współpracy z sektorem ogrodnictwa
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
• gotowość do częstych podróży służbowych na wyznaczonym terenie
• dobra znajomość pakietu Microsoft Office

W zamian oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
• samochód służbowy, również do użytku prywatnego
• szkolenia wdrożeniowe w Niemczech oraz w Polsce

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego: EBE/DS/PHU/0711/2019 oraz z poniższymi klauzulami na adres aplikacja@ahk.pl :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."
oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników