Zarejestruj

Konsultant ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Wymiana doświadczeń, oceny, opinie pracowników pracujących w branży ubezpieczeniowej. W jakim towarzystwie ubezpieczeniowym najlepiej pracować? Na jakie zarobki i premie może liczyć agent ubezpieczeniowy? Dodaj swoją opinię, zadaj własne pytanie.
Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Pt wrz 11, 2015 11:38 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Postprzez HRE3 » Pt wrz 11, 2015 11:54 am

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy brokerskiej w segmencie ubezpieczeń B2B o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z aktualnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Kod ref.: KUK-P

Kluczowy zakres obowiązków:
-Obsługa ubezpieczeń komunikacyjnych
-Budowanie długofalowych relacji z Klientami
-Prowadzenie negocjacji
-Bieżące zarządzanie umowami, prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Oczekiwania wobec Kandydata:
-Wykształcenie wyższe
-Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
-Wiedza merytoryczna z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
-Bardzo dobra obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego
-Znajomość i posługiwanie się technikami negocjacyjnymi
-Umiejętność współpracy w zespole
-Prawo jazdy kat. B
-Mile widziana znajomość języka angielskiego
-Mile widziany egzamin brokerski

Klient oferuje:
-Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bogaty pakiet socjalny
-Szkolenia zawodowe
-Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji
-Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wyłącznie przez system, na adres:

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Human Resources Executive i jej klientów dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity, Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników