Zarejestruj

Poszukuję Doradców Ubezpieczeniowych

Wymiana doświadczeń, oceny, opinie pracowników pracujących w branży ubezpieczeniowej. W jakim towarzystwie ubezpieczeniowym najlepiej pracować? Na jakie zarobki i premie może liczyć agent ubezpieczeniowy? Dodaj swoją opinię, zadaj własne pytanie.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Poszukuję Doradców Ubezpieczeniowych

Postprzez martap » Śr lip 20, 2016 11:31 am

Witam serdecznie,
nie wiem czy mój post powinien się tutaj znaleźć. Jeśli nie to proszę Administratorów o informację.

Jestem odpowiedzialna za rozwój kontaktów biznesowych w firmie PZU SA i szukam dwóch przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwijać swój biznes przy współpracy z firmą którą reprezentuję. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, wsparcie finansowe dla nowych Agentów, ścieżkę kariery oraz pakiet atrakcyjnych szkoleń merytorycznych oraz z zakresu miękkiego. Ogromnym atutem jest niewątpliwie wsparcie Zespołu Sprzedaży – 3 osoby pracujące stacjonarnie (na grupę 22 Agentów), tego nie zapewniają inne firmy ubezpieczeniowe.
Jeśli więc jesteś otwarty na nowe kontakty, dobrze zarządzasz własnym czasem, chcesz się rozwijać pod skrzydłami najwiekszego ubezpieczyciela w Polsce i jesteś gotowy na założenie własnej działaności gospodarczej skontaktuj się ze mną (lub/i przekaż tą informację swoim znajomym).
Chętnie się spotkam aby porozmawiać na ten temat. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na adres mprykiel@pzu.pl swojego CV. Jednocześnie informuję, że skontaktuję się z wybranymi osobami.
Miłego dnia.

Marta Prykiel
PZU SA

Powrót do Praca w ubezpieczeniach