Zarejestruj

Everest

Opinie o ubezpieczeniach w PZU SA i PZU Życie SA. Rozwiązywanie problemów ze szkodami odszkodowaniami. Kalkulatory wysokości składek ubezpieczeń. Porady i pomoc.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Everest

Postprzez lider » N sty 19, 2014 6:21 pm

poniewaz ruszył ten projekt juz w paru miejscach czy ktos moze napisac jak to dziala w praktyce - pytam jako agent .pozdr

Doradca reklama

Podpowiadam

ubezpieczenie domu
Zasłużony

Re: Everest

Postprzez Agnieszka » Pn sty 20, 2014 5:53 pm

ale co?

Zasłużony

Postprzez GWARANT » Wt sty 21, 2014 8:31 am

System do wystawiania polis przez agentów PZU.

Początkujący

Postprzez lider » Cz lut 06, 2014 7:36 pm

chyba system do wystawiania polis ubezpieczeniowych centralnie - i o to pytam czy ktos juz uczestniczy w tym programie i zna szczególy

Zasłużony

Postprzez GWARANT » Cz lut 06, 2014 8:16 pm

lider napisał(a):chyba system do wystawiania polis ubezpieczeniowych centralnie - i o to pytam czy ktos juz uczestniczy w tym programie i zna szczególy

Agenci też będą na nim pracować, w tym roku trwają wdrożenia tego systemu. Są już agenci którzy na nim pracują.

Początkujący

Postprzez PZU » Śr lut 26, 2014 5:33 pm

System,jak system każdego da się nauczyć. Natomiast problem będzie z zasięgiem internetu. Dla Agentów biurowych będzie to duże udogodnienie, ale Mobilni będą mieli spory kłopot.

Zasłużony

Postprzez tomekdm » Wt mar 11, 2014 7:29 pm

oj jakoś tam działa tzw. klikacz. skakania po zakładkach i zbierania danych bardzo dużo. można się przyzwyczaić ale nie jest tak szybki i banalny jak Titus+. ogólnie podejrzewam że jeszcze będzie udoskonalony. szału nie ma

Początkujący

Postprzez Wermut » So sty 09, 2016 6:19 am

Jestem z wykształcenia informatykiem, ale czegoś takiego dawno nie widziałem. Ciężko to nazwać słowami, bo by trzeba przecinków używać, ale powiem że pracuję w charakterze wsparcia dla agentów i ostatniego dnia mieliśmy ok. 400 zgłoszeń o błędach. W większości z nich nie można rozwiązać w "normalny" sposób. Mój wpis tutaj także może być monitorowany przez Biuro Bezpieczeństwa, ale po loginie i adresie ip można niewiele zdziałać. Więc opinia moja jest jednoznaczna: dziury, błędy i niedopracowanie systemu. Ot tyle z mojej strony.

Powrót do PZU