Zarejestruj

Odszkodowanie po wypadku samochodowym

Opinie o ubezpieczeniach w PZU SA i PZU Życie SA. Rozwiązywanie problemów ze szkodami odszkodowaniami. Kalkulatory wysokości składek ubezpieczeń. Porady i pomoc.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Odszkodowanie po wypadku samochodowym

Postprzez justynaswi » Śr lut 14, 2018 12:25 pm

Witam. Jestem w trakcie załatwiania spraw po wypadku. 17 stycznia wjechała w nasz samochód pani.Ja zostałam odwieziona do szpitala ze względu na zagrożoną ciąże, byłam na obserwacji 48h. gdyż pasy ścisły brzuch i zaczął boleć. od razu dodaje że nie mam na tyle zaawansowanej ciąży by jeździć bez pasów. jak wygląda sprawa odszkodowania w takim wypadku gdy ciężarna zostaje odwieziona do szpitala. dodam że po wypadku ciąża jest na dala zagrożona.

Doradca reklama

Podpowiadam

ubezpieczenie domu
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Odszkodowanie po wypadku samochodowym

Postprzez OdszkodowaniaPCO » Cz lut 15, 2018 12:38 pm

Obowiązkowym elementem, który Towarzystwo Ubezpieczeń powinno uwzględnić w procesie miarkowania kwoty zadośćuczynienia jest indywidualna sytuacja osoby poszkodowanej. Fakt zagrożenia ciąży w wyniku wypadku komunikacyjnego jest z całą pewnością taką właśnie okolicznością. Poza aspektem medycznym tj. zagrożeniem ciąży i z pewnością wiążącą się z tym koniecznością częstszych wizyt u lekarza, znaczenie ma tu również aspekt psychiczny, polegający na tym, że matce pogarsza się stan psychiczny ze względu na troskę o zdrowie i życie dziecka. Stres z tym związany również nie jest wskazany w Pani stanie i może wpłynąć negatywnie na standardowe dolegliwości związane ze stanem błogosławionym. Z całą pewnością w opisanej przez Panią sytuacji duże znaczenie ma tu umiejętność argumentacji stanu, w jakim znalazła się Pani po Wypadku.

Jeśli potrzebuje Pani zasięgnąć w tym temacie pomocy specjalisty z dziedziny odszkodowań, który dysponuje wiedzą i doświadczeniem pozwalającym na stworzenie pisma, które w sposób kompleksowy wykaże szereg konsekwencji związanych z uczestnictwem w wypadku kobiety spodziewającej się dziecka - zapraszamy do kontaktu.

Powrót do PZU