Zarejestruj

Opinie o TU Europa

Opinie o ubezpieczeniach w TU Europa, także pomoc w rozwiązywaniu problemów z szacowaniem szkód i rzeczoznawstwem.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Opinie o TU Europa- wniosek o upadlość

Postprzez Ostry56 » Śr mar 21, 2018 6:21 pm

ace napisał(a):Lepiej omijać tą firmę - nie wypłacają pieniądzy . W dniu 19 czerwca do sądu we Wrocławiu wpłynął wniosek o ogloszenie upadłości TU Europa

DOKŁADNIE o... I NACIĄGACZE .JA ZGŁOSIŁEM SPRAWE DO SĄU

Początkujący

Re: Opinie o TU Europa

Postprzez Ostry56 » Śr mar 21, 2018 6:23 pm

DeanW napisał(a):Witam , gdzie znalazłeś informację zę TU Europa Upadła? Słyszałem o problemach firmy, jednak nie wiem czy firma została zgłoszona do likwidacji. No ciekawe co z ludźmi, którzy im zaufali.

WŁASNIE ZAKŁADAM IM SPRAWĘ W SĄDZIE

Początkujący

Postprzez Ostry56 » Śr mar 21, 2018 6:25 pm

Kuba33 napisał(a):Europa - zwykli o... i!!! Nie wywiazuja sie z umowy!

z...j I o...

Początkujący

Postprzez Piotr11111 » Cz mar 22, 2018 1:38 pm

Odradzam wszystkim korzystanie z oferty TU Europa. "Towarzystwo" to oferuje m.in. ofertę "przedłużonej gwarancji" pod marką uCare, która jest EWIDENTNYM NACIĄGANIEM KLIENTÓW. "Polisy" takie do swojego sprzętu elektronicznego sprzedaje firma X-Kom, a z moich obserwacji na koszt tej polisy składa się:

1. Zysk oferujących ją firm
2. Koszt zwodzenia klienta, że ktokolwiek poważnie traktuje jego roszczenie reklamacyjne

W moim przypadku awaria drukarki UZNANA I USUNIĘTA PRZEZ PRODUCENTA w ciągu 3 dni w czasie normalnej gwarancji przez producenta wystąpiła ponownie w okresie "przedłużonej gwarancji". I tu zaczęły się schody - sam proces reklamacyjny ma na celu zmęczenie Klienta i zniechęcegnie go do jakichkolwiek dalszych reklamacji. Zabrano mi drukarkę na 5 tygodni, po czym wróciła z głupawą odpowiedzią, iż "Na etapie serwisowym zdiagnozowano uszkodzenie w wyniku eksploatacji trzech tonerów (CYAN, MAGENTA, YELLOW)." To kretyńskie zdanie miało być niby powodem odrzucenia reklamacji. I UWAGA: z rozmów z owymi "fachowcami" zorientowałem się, iż nie mają oni wielkiego pojęcia na temat sprzętu, który "przyjmują do naprawy".

Owym "fachowcom" przesłałem film ilustrujący wadę, żądając, aby drukarka została naprawiona w autoryzowanym serwisie. Bez odpowiedzi. Bez odpowiedzi pozostało też żądanie dostarczenia (ZGODNIE Z POLISĄ) sprzętu zastępczego. Po kolejnych 2 tygodniach otrzymałem kolejne pismo oddalające reklamację, gdyż "Podczas pobytu urządzenia w serwisie został wykonany wydruk testowy, który nie wykazał wskazywanych przez Pana nieprawidłowości". I oto cała prawda o tych "fachowcach": okazuje się, że przez PIĘĆ TYGODNI pobytu w serwisie wykonano JEDEN wydruk i odesłano mi drukarkę !!!!

Tego samego dnia zgłosiłem drukarkę do autoryzowanego serwisu Samsunga, gdzie poprawnie ją zdiagnozowano i naprawiono W CIĄGU DWÓCH DNI. Oczywiście odpłatnie. Ale o s z u s t o m z UCare nie zamierzam darować tych pieniędzy.

Niestety dopiero po moich przygodach zorientowałem się ile w internecie jest skarg osób o s z u k a n y c h przez ofertę duetu X-Kom/UCare czyli de facto TU Europa. Ostrzegam wszystkich przed kupowaniem jakiejkolwiek polisy w TU Europa - powyższa historia jest ewidentnym DOWODEM na to, iż cały ten biznes to JEDEN WIELKI PRZEKRĘT: reklamacja IDENTYCZNEJ WADY oczywista dla producenta jest odrzucana przez "ubezpieczyciela", który nawet nie zadaje sobie większego trudu, aby sprawdzić istnienie wady.

Jeśli ktoś z Państwa należy do poszkodowanych przez tę ofertę proszę o kontakt. POSZUKUJĘ INNYCH POKRZYWDZONYCH przez UCare w celu złożenia pozwu zbiorowego przeciw w/w firmom z nagłośnieniem sprawy w mediach. Mam też jeszcze kilka innych pomysłów na spektakularne i nagłośnione akcje, które o s z u s t o m powinny dać nauczkę.

Początkujący

Postprzez Ostry56 » Pt mar 30, 2018 11:16 am

Odradzam ubezpieczenie w TU EUROPA naciągacze i z...j.Mam z nimi sprawę w Sądzie

Początkujący

Postprzez oszukana » Pt kwi 06, 2018 11:20 am

Witajcie.
TU Europa należy omijać szerokim łukiem albo jeszcze bardziej. Już 9 miesięcy walczę o przyznanie mi świadczenia po zmarłym mężu (40 lat) z tytułu ubezpieczenia kredytu hipotecznego - ubezpieczenie na życie. Niestety bardzo przedłużają sprawę, wymyślają bezpodstawne argumenty nie mające nic wspólnego z prawdą, nie przysyłają informacji o swoich decyzjach osobie zainteresowanej mimo że mają wszystkie niezbędne dokumenty, które mnie do tego uprawniają (dowiadywałam się o nich z banku i to jeszcze sama musiałam do nich dzwonić!!!). Mało tego w umowie ubezpieczeniowej jest czarno na białym, że świadczenie mi się należy , ale oni uważają inaczej. Sprawa trafiła do Rzecznika Finansowego, który zajął się sprawą, ale jak to Europa prolongowała sprawę o kolejne 30 dni,oczywiście nie informując mnie o tym, po co przecież mają już wszystkie dokumenty. Zapewne są mało inteligentni, żeby z sensem odpowiedzieć na wszystkie moje zarzuty. Dramat i bagno. o..., o... i jeszcze milion razy o....

Początkujący

Postprzez Ostry56 » Wt kwi 10, 2018 12:49 pm

odradzam ubezpieczenia w TU EURPOA ,Naciągacze i o... .Sprawę oddałem do sadu

Poprzednia strona

Powrót do TU Europa