Zarejestruj

Gdzie najtańsze ubezpieczenie turystyczne?

Forum o ubezpieczeniach na czas podróży lub urlopu. Ubezpieczenia kosztów leczenia, utarty bagażu itd. Jakie ubezpieczenie wybrać? Z jakimi opcjami? Także ubezpieczenia dla osób uprawiających sport.
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Gdzie najtańsze ubezpieczenie turystyczne?

Postprzez Szyduczynski » Śr paź 19, 2016 10:25 am

Warto się zastanowić, czy cena w takim wypadku jest kluczowym czynnikiem. Wyjeżdżając za granicę dobrze mieć pewność, że w razie zdarzenia dostanie się potrzebne wsparcie i to nie tylko zwrot kosztów leczenia, ale pomoc tłumacza, opiekę do dzieci, a nawet gotówkę do reki. Takie kompleksowe ubezpieczenie dostaniemy w Warcie.

Doradca reklama

Podpowiadam

Bywalec forum

Postprzez Gabriello77 » Cz paź 20, 2016 10:32 am

rebeka napisał(a):
Gabriello77 napisał(a):Słuchajcie... Myślicie, że znajdę teraz jakieś dobre ubezpieczenie na bardzo późne zagraniczne wakacje? ;)

Na 100%, one są sprzedawane przez cały rok :) Ja mogę ci polecić wakacyjnapolisa.pl- w tym roku ubezpieczaliśmy się tam z chłopakiem. Wszystko to co panowie doradcy piszą to prawda, także warto to uwzględnić :) Daj znać czy coś znalazłeś.

Poszperałem poszperałem... i parę ofert wpadło mi w oko nie ukrywam :) Bałem się, że nic nie znajdę, a tutaj niespodzianka. Fajnie w każdym razie, dzięki rebeka :)

Bywalec forum

Postprzez rebeka » Pt paź 21, 2016 12:25 pm

Do usług :)

Początkujący

Postprzez MirekKrzywy » Wt mar 07, 2017 12:31 pm

Polecam sprawdzić ofertę Best Polisy. Maja ubezpieczenia podróżne, pakiety i koszty leczenia za granicą. Oferują ubezpieczenia podróżne w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych - w zależności od kierunku i rodzaju wyjazdu. Dlatego mają konkurencyjna ofertę.

Początkujący

Postprzez leon22 » Cz kwi 20, 2017 8:17 am

to się chyba dość szybko zmienia, niektóre oferty wydają się ciekawe, a jak przeczytamy szczegóły to już nie jest tak kolorowo, teraz serwisy, które sprzedają bilety lotnicze oferują także ubezpieczenie, np. tu widziałam www.pansamolocik.pl nie jestem pewna czy ceny są dobre, ale warto sprawdzić

Początkujący

Postprzez agentka1ewa » Wt maja 02, 2017 2:54 pm

Nie kupuj najtanszego. Kup dobre. Nie patrz na uszczerbki, to pokryje ubezpieczenie na zycie, ktore masz w pracy. Ubezpieczenie turystyczne musi Ci zagwarantowac, ze w razie potrzeby zawioza Cie do lekarza/ szpitala i wylecza, albo odwioza do Polski, i nikt nie bedzie oczekiwal, ze doplacisz, zaplacisz z wlasnej kieszeni. To musi byc bezgotowkowo. Szanujace sie TU nie maja tez limitu na transport zwlok. Nie zostawia Cie na koncu swiata.

Bywalec forum

Postprzez rhapsody » Śr maja 03, 2017 2:33 pm

Nie wiem czy najtańsze ale ja ostatnio ubezpieczenie turystyczne wykupiłem w PZU, było tanio i dali dobre warunki.

Początkujący

Postprzez miras » Śr cze 21, 2017 12:13 pm

Jeśli chodzi o ubezpieczenia turystyczne to raczej zawsze korzystam z www.wakacyjnapolisa.pl

Początkujący

Postprzez ruth » Pn gru 11, 2017 1:38 pm

Tak naprawdę kontakt z ubezpieczycielem też jest ważny, im łatwiej się z nim skomunikować tym większe zaufanie do niego mamy. My mamy polisę w cocncordii. Ubezpieczyciel jest doświadczony i długo obecny na rynku.

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia turystyczne