Zarejestruj

Ubezpieczenie na wyjazd za granice 2018

Forum o ubezpieczeniach na czas podróży lub urlopu. Ubezpieczenia kosztów leczenia, utarty bagażu itd. Jakie ubezpieczenie wybrać? Z jakimi opcjami? Także ubezpieczenia dla osób uprawiających sport.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Ubezpieczenie na wyjazd za granice 2016

Postprzez tomek90 » Pn gru 12, 2016 10:20 am

A czy ubezpieczenie za granicą jest konieczne? Planuje urlop na początku nowego roku w Chorwacji i zastanawiam się, czy będzie mi to ubezpieczenie potrzebne.

Doradca reklama

Podpowiadam

ubezpieczenie domu
Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Ubezpieczenie na wyjazd za granice 2016

Postprzez Ubea » Wt gru 13, 2016 10:07 am

Na wyjeździe zagranicznym ubezpieczenie zawsze może się przydać.

Po pierwsze w Chorwacji obowiązuje zasada współpłacenia za leczenie szpitalne (maksymalna kwota może wynieść 2000 HRK) i np. samo posiadanie karty EKUZ nie uchroni Cię przed tym obowiązkiem.

Po drugie ubezpieczenie turystyczne zapewni Ci ochronę np. w razie zniszczenia czy kradzieży bagażu (ubezpieczenie bagażu), kiedy to ty wyrządzisz komuś krzywdę (OC w życiu prywatnym) czy też pokryje koszty ewentualnego transportu medycznego.

Oczywiście najlepiej byś nie musiał korzystać z ubezpieczenia, ale jest ono na tyle tanie, że naprawdę lepiej je wykupić i zapewnić sobie spokój. Na naszej stronie możesz szybko porównać oferty kilku ubezpieczeń turystycznych, a także poczytać więcej o takich polisach.

Początkujący

Re: Ubezpieczenie na wyjazd za granice 2018

Postprzez oneway2freedom » So kwi 14, 2018 8:44 pm

Ja z mojej strony mogę polecić https://www.truetraveller.com/backpackers-insurance.aspx?tag=4363 TrueTraveller.
Nie należy ono do najtańszych, ale szczerze polecam, bo sama dużo podróżuję i nigdy się na nich nie zawiodłam.

Początkujący

Postprzez AndrzejzWarszawy » N kwi 29, 2018 4:51 pm

Ja wziąłem w Axa w tamtym roku przez multiagencje ExtraGwarant.PL , w tym roku też do nich zajdę zobaczymy co mi zaproponują.

Początkujący

Postprzez MarcelinaG » Śr maja 02, 2018 10:39 am

Polecam ubezpieczenia turystyczne Nacionale Nederlanden. Do wykupienia na stronie NN.pl w razie kłopotów prosze dzwonic pomoge 696 656 238

Początkujący

Postprzez Wojtek255 » Pt maja 11, 2018 12:00 pm

Ubezpieczenia nie są konieczne, ale się przydają. Nie jest to duża kwota, a lepiej mieć jakieś zabezpieczenie gdyby coś się stało. Żeby nie przepłacić warto skontaktować się z jakimś doradcą, mogę polecić ich https://ub.comperia.pl/ubezpieczenie-turystyczne. Rzetelnie podchodzą do sprawy :)

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia turystyczne