Zarejestruj

Ubezpieczenie na wyjazd za granice 2017

Forum o ubezpieczeniach na czas podróży lub urlopu. Ubezpieczenia kosztów leczenia, utarty bagażu itd. Jakie ubezpieczenie wybrać? Z jakimi opcjami? Także ubezpieczenia dla osób uprawiających sport.
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Ubezpieczenie na wyjazd za granice 2017

Postprzez rennicki » Śr kwi 30, 2014 9:58 am

Gdzie znajdę jakieś w miare dobre i tanie ubezpieczenie na wyjazd za granice kraju w 2017 roku. Jak ktoś się orientuje to proszę już o jakieś konkretne oferty albo nzwy ubezpieczeń

Doradca reklama

Podpowiadam

Zasłużony

Re: Ubezpieczenie na wyjazd za granice 2017

Postprzez Agnieszka » N maja 04, 2014 10:54 am

rennicki - widzę ze masz wątpliwości czy za granicą czy w Polsce spędzić urlop. Jak w poprzednim wątku za mało piszesz o co Ci chodzi. Ubezpieczenie turystyczne kupisz w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Ceny są bardzo podobne i bardzo tanie. Na pewno warto bo w razie nieszczęśliwego wypadku pójdziesz z torbami a wykupując ubezpieczenie kosztów leczenia nawet nie poczujesz że cokolwiek wydałeś.

Początkujący

Postprzez WroclawAgent » Wt maja 06, 2014 2:39 pm

Wyjeżdżając za granicę na wypoczynek, zastanowiłabym się nad wyborem ubezpieczenia turystycznego gdzie suma ubezpieczenia podawana jest w walucie euro - często spotykane sumy ubezpieczenia są podawane w zł np. 20 000 zł a na leczenie za granicą to w niektórych przypadkach niestety za mało. W momencie utraty przytomności nie mamy wpływu na to do jakiej placówki zabierze nas ratownik w przypadku krajów gdzie tak to nazwę panuje system w połowie prywatnej opieki zdrowotnej. Pytanie też czy każda wypłata odszkodowania pomniejsza sumę ubezpieczenia. Z czystym sumieniem polecam ubezpieczenie Globtroter w Allianz.
Za ten post autor WroclawAgent otrzymał podziękowanie od:
ama2

Początkujący

Postprzez kswiderski » Wt maja 13, 2014 5:06 pm

Witam! Ubezpieczyć zawsze się warto przed takim wyjazdem i dmuchać na zimne niż potem żałować. Koszt ubezpieczenia turystycznego waha się średnio w granicach 100-300zł dlatego przed wyborem właściwego ubezpieczenia na wakacje zachęcam do lektury

Kamil Świderski - Mfind

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez AniaPawlik » Cz maja 15, 2014 10:59 am

rennicki napisał(a):Gdzie znajdę jakieś w miare dobre i tanie ubezpieczenie na wyjazd za granice kraju w 2017 roku. Jak ktoś się orientuje to proszę już o jakieś konkretne oferty albo nzwy ubezpieczeń

Ja bym na Twoim miejscu postawiła na dokładne przeszukanie sieci google.pl. Na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, daję słowo. Używałam końcem roku, jak wyjeżdżałam na narty do Austrii i mogę śmiało potwierdzić:
1. Rzetelność.
2. Dobrą ofertę.
3. Przemiłą obsługę serwisu.

Sprawdź zatem ten serwis i daj znać, jakie masz wrażenia.
Za ten post autor AniaPawlik otrzymał podziękowanie od:
PijanyAniol

Początkujący

Postprzez Kasia80 » Wt maja 20, 2014 1:05 pm

Polecam Signala.

Początkujący

Postprzez rosberg » Cz maja 29, 2014 7:17 am

Ja rok temu wykupowałem ubezpieczenie za wyjazd za granicę w Warcie i teraz jak bym miał kupować to tylko tam.
Sprawdzone ubezpieczenie o szerokim zakresie.

Początkujący

Postprzez Kasia80 » Śr cze 11, 2014 8:26 am

Może tu: http://seligo.pl/ubezpieczenia_w_podrozy

Początkujący
Podziękował : 5 razy

Postprzez ama2 » Śr wrz 03, 2014 1:44 pm

Potwierdzam, cena jest mało istotna. Jeżeli decydujemy się zapłacić za wycieczkę zagraniczną to nie są to koszta rzędu 1000 zł. Ubezpieczenie powinno chronić życie i zdrowie Twoje i Twojej rodziny i koszt dodatkowych 200zł nie powinien cię przerażać, myśląc o tym że zwykła wizyta w przychodni po drugiej stronie naszych granic może sięgać tysięcy zł. W ubezpieczeniu zwracamy uwagę na sumę ubezpieczania kosztów leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialność w życiu prywatnym oraz na assistance! Serdecznie zapraszam do mnie, oferta gratis :) jm.ubepieczenia@op.pl Allianz

Bywalec forum

Postprzez rebeka » Śr lis 12, 2014 2:35 pm

Ja zawsze przed wyjazdem korzystam z porównywarki wakacyjna polisa. łatwo wybrać najlepszą opcje jak ma się je wszystkie przedstawione jedna obok drugiej. można to też załatwić online wiec wszystko bez wychodzenia w 30 min i sprawa zamknięta.

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenia turystyczne