Zarejestruj

Uniqa opinie

Opinie o ubezpieczeniach w UNIQA TU SA. Pomoc w problemach, kalkulacje składki.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Uniqa opinie

Postprzez TECUMSEH » Cz paź 13, 2016 3:53 pm

TRAGEDIA!!!-OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM- w 100% brak kontaktu ze strony firmy. Nie można się nic dowiedzieć ,ani dodzwonić do osoby LIKWIDUJĄCEJ SZKODĘ. Nie polecam W 100%,
gdybym wcześniej poczytał opinię innych nigdy nie zakupiłbym polisy tej firmy !!!!!!!!!!!!

Początkujący

Postprzez Monika » Pt lip 14, 2017 9:41 am

Dział Windykacji Uniqa wezwał do zapłaty raty za ubezpieczenie - powód zbyt późne poinformowanie zakładu ubezpieczeń o zbyciu pojazdu. Podstawa - zapis w regulaminie do ubezpieczenia komunikacyjnego. Nie polecam!

Początkujący

Postprzez KarolParcia » Cz lut 01, 2018 2:46 pm

Odradzam tą firmę KAŻDEMU, Specjalnie w sumie po to nawet założyłem konto, żeby Was przestrzec!

Nie wiem jak to jest w przypadku OC/AC ale temat z mieszkaniem u mnie wyglądał następująco

oczywiście jak chcę się kupić to zachowują się cudownie i milutko. Obiecują nie wiadomo co, jak to rzetelnie liczą, kalkulują wypłacają.

Ja musiałem się odwoływać 3 razy!
Stawkę robocizny jaką przyjęli to 13 PLN BRUTTO! Skandal. Nie wiem czy znajdę Mietka z pod monopolowego albo obcokrajowca (specjalnie nie piszę z jakiego kraju) który podejmie się pracy za taką kwotę. Nie mówiąc już o firmie, która wystawia fakturę. Oczywiście za naprawę musiałem dopłacać ze swojej kieszeni...a jakże

Z decyzją zwlekają do ostatnich 30 dni. Mi przesłali list na 11 listopad (Święto Niepodległośc) [sic!].

Na infolinie 50 min czekania to standard i jeszcze kretyński automat każe do minute potwierdzać klawiszem.

Jeśli traficie na "likwidatorkę" Katarzyna S., to żądajcie zmiany na osobę która jest etyczna, rzetelna i nie wyśmieje Was w twarz. Ja się dowiedziałem, że policzą mi 13 PLN za robociznę (poniżej pensji minimalnej!) i nie da mi więcej hahahaha. Nie wiem czy całe TU jest tyle warte, podobno dużo zależy od tego na kogo się trafi, tą panią ODRADZAM

Mieszkanie było wykonane jako wysokojaściowa usługa. Po zalaniu musiałem je doprowadzić do super stanu ze względu na chorobę mojej narzeczonej nie mogę dopuścić żeby oddychała grzybem. Pani Kasia miała to oczywiście w D.U.P.I.E. wyśmiała mnie, że nie dostane lepszej kwoty od nich, oni sobie przyjmują średnią i tyle (taa ku**a średnia 13 brutto). Zaprzecza sama sobie podczas rozmowy i jest niespójna.

Pierwsze kwoty, które dostałem były NETTO, JAK DO CHOLERY jako Kowalski mam płacić w netto? Poronione wyliczenia i pomysły. Banda niekompetentnych osób. Żal, który mam jak mnie potraktowano i czas który straciłem to jakaś totalna porażka.

Do dziś nie dostałem odpowiedzi o dostarczenie listy firm z mojego województwa, które podejmą się naprawy za koszty które mi wyliczyli. Nie widzę problemu, żeby oddać kasę i żeby zrobiła mi to profesionalna firma. W końcu ubezpieczenie ma pokryć straty a nie że się na tym zarabia...ALE NIE MA TAKIEJ OPCJI, NIE WYJDZIESZ Z NIMI "NA ZERO", dołożysz. Gwarantuje Ci.

Jeśli ktoś chciałby wzory odwłowań to chętnie mu je prześlę. Z tysiąca złotych zrobiłem 2,5 (choć straty na minimum 3 koła, co oczywiście wykazałem w kosztorysie, którego nie łaska wziąć pod uwagę. Gdzieś mają, że malujesz pożądną farbą albo masz nie najtańsze panele z marketu)

Sprawa moim zdaniem nadaję się do sądu...może są jacyś chętni na pozew zbiorowy ?

Poprzednia strona

Powrót do Uniqa