Zarejestruj

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne

Wszytko na temat dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. Aktualne składki na ubezpieczenie zdrowotne w NFZ.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne

Postprzez matix8 » Pt wrz 27, 2013 5:47 pm

Czy wiecie coś może na temat ubezpieczenia zdrowotnego, które pokrywa całkowite koszta pobytu w szpitalu ale nie przekracza 100 złotych? Szukam bardzo dużo żeby znaleźć taką informację i niestety nie znalazłem zupełnie nic. .

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne

Postprzez JustynaW » Wt gru 10, 2013 2:23 pm

Hm, musisz popytać znajomych, rodziny może będą znali jakieś towarzystwa ubezpieczeniowe, które będzie spełniać Twoje warunki. Ja z mojej strony mogę Ci polecić http://www.ubezpieczenie-ochronne.pl/ubezpieczenie-na-zycie-i-zdrowie sama korzystam i jestem zadowolona :) Już kilka razy dostawałam świadczenia finansowe z tytułu pobytów w szpitali (jeden poród, później złamanie nogi)

Początkujący

Postprzez hospitalizowana » Pn sty 13, 2014 10:47 am

Ja korzystam z tego ubezpieczenia polisynazdrowie.pl/co-to-sa-prywatne-ubezpieczenia-zdrowotne.html i powiem Ci , że 100% zadowolenia. Według mnie ubezpieczenia to inwestycja w rodzinę bo u mnie wszyscy domownicy posiadają polisę :)

Początkujący

Postprzez Arnika » Śr sty 15, 2014 10:26 am

Jeszcze niedawno sama borykałam się z takim problemem jak ty.. ale znalazłam serwisy, na których można się zarejestrować, wypełnić kilka punktów i czekać na kontakt ze strony różnych agentów ubezpieczeniowych. To bardzo wygodne bo z łatwością można porównać różne oferty i wybrać tą najlepszą. I to będą oferty robione pod naszym kątem.

Powrót do Ubezpieczenie zdrowotne