Zarejestruj

Po jakim czasie mogę zgłosić szkodę?

Wszytko na temat dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. Aktualne składki na ubezpieczenie zdrowotne w NFZ.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Po jakim czasie mogę zgłosić szkodę?

Postprzez DariaTe » Pt gru 02, 2016 3:13 pm

Witam.
Mam pewien problem. Trenowałam od małego piłkę ręczną i doznałam kontuzji. Przez 4 lata operacje kolan, wieczne komplikacje, ból i mnóstwo pieniedzy wydanych na rehabilitacje. Ubezpieczona bylam w szkole w PZU i oczywiście dostałam za to marnego grosza, chodziłam po radcach prawnych, pisałam odwołania ale po prostu sądowe sprawy więcej by mnie wyniosły niż odkszodowanie, które bym chciała. W każdym razie zostawiłam to i dalej jestem ubezpieczona, tym razem na uczelni. Ale problemy z kolanem sie pojawiają, zrobiłam wczoraj rezonans i przeszczep więzadeł do ponownej rekonstrukcji. Sa to kolejne setki złotych na rehabilitacje, ortezy, wizyty.. Chce się ubezpieczyć prywatnie ale mam pewien dylemat, w związku z ktorym pojawia sie pytanie: Po jakim czasie mogę zgłosić szkodę od momentu zawarcia umowy z ubezpieczycielem oraz czy nie będą oni robic problemu takiego, ze jest to stary uraz i uznają ze to nie bedzie brane przez nich pod uwagę i znowu na tym stracę?
Pozdrawiam.

Doradca reklama

Podpowiadam

Powrót do Ubezpieczenie zdrowotne