Zarejestruj

Ubezpieczenie prywatne

Wszytko na temat dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. Aktualne składki na ubezpieczenie zdrowotne w NFZ.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Ubezpieczenie prywatne

Postprzez erykom » N lut 01, 2015 6:14 pm

Potrzebuję wykupić prywatne ubezpieczenie i prosiłbym o jakieś rady u jakiego ubezpieczyciele najlepiej wykupić.Dodam że bardziej mi chodzi o ubezpieczenie szpitalne żebym nie płacił za pobyt w szpitalu.

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: Ubezpieczenie prywatne

Postprzez Dziewojski » Pt lut 27, 2015 9:45 pm

Może warto sprawdzić ofertę mBanku. Oni współpracują z jakimś ubezpieczycielem i jak masz u nich konto, to są różne promocje. Mi raz pakiet za 15 zł miesięcznie proponowali w tym pobyty szpitalne. Pozdrawiam

Początkujący

Postprzez ipolisa24 » Wt kwi 28, 2015 8:44 am

Absolutnie nie polecam mBank-u, instytucja finansowa nie ma doświadczenia w organizacji leczenia :( najlepsze ubezpieczenia zdrowotne mają SIGNAL IDUNA, AXA i TU Zdrowie, do kupienia on-line.
Jak chodzi o szpital, to Signal Iduna jako jedyne TU organizuje bezpłatny pobyt i leczenie szpitalne, należy jednak pamiętać że jest to ograniczony zakres, w każdym wariancie ubezpieczenia jest podana lista operacji/zabiegów realizowanych w ramach polisy, dodatkowo są to zabiegi planowe, czyli jeśli zdarzy się wypadek i będzie potrzebna nagła pomoc, to prywatne ubezpieczenie zdrowotne nie zapewni natychmiastowej pomocy, w takich przypadkach tylko karetka NFZ.
Ostatnio edytowano Wt kwi 28, 2015 9:41 am przez Finansolog, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zakaz umieszczania linków reklamowych

Początkujący

Postprzez olkaka11 » Wt cze 16, 2015 9:30 am

A w NFZ-cie te ubezpieczanie dobrowolne to to samo co prywatne? Ile to kosztuje? Opłaca się? Ktoś się orientuje?

Moderator Lokalny

Postprzez Finansolog » Wt cze 16, 2015 1:54 pm

olkaka11 napisał(a):A w NFZ-cie te ubezpieczanie dobrowolne to to samo co prywatne? Ile to kosztuje? Opłaca się? Ktoś się orientuje?

W NFZcie ubezpieczenie dobrowolne to to samo, które masz jeśli pracujesz na umowę, jesteś zarejestrowana jako bezrobotna itp. Po prostu jeśli ktoś nie pracuje i nie może być bezrobotny może, a nawet powinien takie ubezpieczenie sobie wykupić. Opłacać się nie opłaca bo to około 370 zł/mc, ale nie ma takiego ubezpieczenia prywatnego, żeby pokryło wszystko to co pokrywa z NFZ.

Początkujący

Postprzez martnalawok » Śr paź 14, 2015 7:05 pm

ja ostatnio znalazłam w miescie u siebie, chcialam skorzystac na poczatku wieksza firme, ale znalazlam idealnie dopasowana do moich potrzeb:) a ze jestem tancerka dodatkowe sie zawsze przydaje

Początkujący

Postprzez miras » Cz mar 17, 2016 9:08 am

Ja też chciałbym się ubezpieczyć prywatnie, jednak nie mam pewności jak to dokładnie wygląda. Co w przypadku poważnego uszczerbku na zdrowiu, który wymagać będzie operacji? Jaka jest średnia składka przy takim ubezpieczeniu które miałoby zakres tak szeroki jak NFZ? I czy mogę posiadać tylko ubezpieczenie prywatne, czy składka na NFZ jest obowiązkowa?

Początkujący

Postprzez kaziek » Cz lis 10, 2016 1:32 pm

Byłem ostatnio zmuszony wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Nie miałem pojęcia na co się zdecydować, bo ofert jest mega dużo. Ostatecznie koleżanka poleciła mi poradzić się specjalistów. Skorzystałem z usług Broker4u - dobrali dla mnie najlepsze ubezpieczenie. Mam świetne warunki i bardzo przystępnej cenie.

Powrót do Ubezpieczenie zdrowotne