Zarejestruj

Regulamin forum-ubezpieczenie.pl

Regulamin forum. Forum dedykowane sprawom technicznym związanym z funkcjonowaniem forum.
Administrator
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 10:29 am
Podziękował : 9 razy
Pomógł: 0 razy

Regulamin forum-ubezpieczenie.pl

Postprzez Admin » Cz lis 08, 2012 12:26 pm

Zasady i reguły korzystania z Forum-Ubezpieczenie.pl

I. Ogólne zasady

1. Zawartość każdej wiadomości na Forum wyraża poglądy i opinie jego autora. Każdy z Użytkowników ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec Administratorów i Moderatorów serwisu i osób trzecich za zamieszczane na Forum wiadomości. Forum-ubezpieczenie.pl nie ponosi również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi.

2. Z Forum dyskusyjnego należy korzystać zgodnie z zasadami Netykiety: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta .
W szczególności wiadomości publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą: zawierać treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem; zawierać treści wzywających do popełnienia przestępstw, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagującej przemoc; zawierać treści naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe osób trzecich.

II. Szczegółowe zasady korzystania z Forum:


1. Na Forum nie umieszczamy komentarzy lub odnośników (linków) do stron internetowych, które naruszają prawo, w szczególności:

zawierają wulgaryzmy,
zawierają treści pornograficzne,
propagują alkohol,
propagują narkotyki i inne środki odurzające,
obrażają osoby publiczne lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby,
obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie,
przyczyniają się do łamania praw autorskich,


Ponadto nie zamieszczamy postów, które:


zawierają odnośniki (linki) do stron www naruszających prawo lub dobre obyczaje,
zawierają dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe,
są reklamami,
są spamem, czyli nie mają nic wspólnego z tematem wątku
nawołują do agresji.


Za wszelkie uwagi jesteśmy bardzo wdzięczni. Takie uwagi prosimy przesyłać nam poprzez formularz kontaktowy:
contact.php

2. Nie obrażamy innych forumowiczów.

3. Wątki należy zakładać w odpowiednich dla nich działach, w przeciwnym razie będą przenoszone do właściwych.

4. Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany i jednoznacznie określać treść wątku.

5. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska czy służące wyłącznie do nabijania postów będą usuwane.

6. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane.

7. Nie piszemy dużymi literami, zwłaszcza w temacie wątku.

8. Nie powinno się cytować długiej na dwie strony wypowiedzi tylko po to, by dopisać "Zgadzam się!". Cytujmy jedynie krótkie fragmenty, mające przypomnieć, o co chodziło w cytowanej wypowiedzi.

9. Avatar powinien "ważyć" najwyżej 20 kB, w przeciwnym razie zostanie usunięty.

10. Publikacja wiadomości zawierających treści reklamowe (np. reklamy banków, doradców ) jest dopuszczalne wyłącznie na forum "Ogłoszenia Ubezpieczeniowe". Wszelkie wiadomości z prośbami o kontakt i treściami komercyjnymi: linkami, e-mailami, adresami, numerami telefonów umieszczane w innych forach lub w wiadomościach prywatnych będą usuwane a ich autorzy mogą zostać usunięci z listy użytkowników. Zakazane także jest reklamowanie wszelkich form działalności konkurencyjnych w stosunku do forum-ubezpieczenie.pl. O kwalifikacji treści wiadomości decydują Administratorzy i Moderatorzy Forum.

11. Forum jest moderowane, więc Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do kontrolowania treści wiadomości i ich modyfikowania, a nawet do usuwania wiadomości, które nie spełniają warunków określonych Regulaminem.

12. Administratorzy serwisu zobowiązują się do dołożenia wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum.

13. Administratorzy serwisu mogą czasowo zawiesić działalność Forum bez podania przyczyn.

14. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez Niego podczas rejestracji na żądanie uprawnionego organu, jedynie jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika na Forum.

15. Użytkownik, pisząc wiadomości na tym forum, przekazuje wszystkie prawa majątkowe do treści napisanej przez niego wiadomości Właścicielowi serwisu.

16. Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare)


17. W sprawach spornych, a nie objętych Regulaminem decyzję podejmują Administratorzy Forum.

18. Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie również prawo do modyfikacji i usuwania wiadomości bez podania przyczyny.

19. Jeśli zauważyłeś przypadek złamania regulaminu przez użytkownika w jakimkolwiek poście, zgłoś ten post do moderacji poprzez przycisk "!" , znajdujący się w prawym dolnym rogu przy każdej wiadomości

Kontakt z administratorami forum:

contact.php

Życzymy miłego korzystania z Forum

Powrót do AdministracjaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników