Zarejestruj

opinie Nest Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Dyskusje na temat produktów finansowych (konta bankowe, lokaty, inwestycje) i kredytowych (kredyty hipoteczne i pożyczki).
Początkujący
Posty: 19
Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 8:27 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

opinie Nest Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez aneta » Pt lip 17, 2015 12:04 pm

Witajcie.
Ze względu na podwyżki opłat za kartę w mbanku zamykam tam konto i zakładam najtańszym aktualnie banku. Z mojego wstępnego rozeznania wychodzi, Nest Bank jest aktualnie najtańszy.
Czytałam opinie o Nest Bank na wielu portalach i forach:

www.nowiny.pl/biznes/122736-nest-rodzinny-bank-z-kontem-za-darmo-i-lokata-na-4.html
http://bankowe-konta.info/konto/nest-bank/
https://www.nestbank.pl/

Opinie są bardzo podzielone.
Niby konto całkowicie bezpłatne ale są niedociągniecia (problemy z odzyskaniem zapomnianego hasła czy pinem).
Jakie sa wasze opinie, wszcególności prosze o komentarze użytkowników konta Nest Banku

Początkujący
Posty: 19
Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 8:27 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: opinie Smart Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez aneta » Pt lip 17, 2015 12:09 pm

Aha i czy Nest Bank ma własne wpłatomaty? Bo rożne opinie o nest banku w sieci krążą.

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Śr lip 22, 2015 9:56 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

opinie nest Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez dariawalasek » Śr lip 22, 2015 10:00 am

Ja mam konto oszczędnościowe z Nest Banku i jestem z niego zadowolona. Nie miałam żadnych problemów z bankiem, jednak nie wiem o wpłatomatach, bo nigdy ich nie potrzebowałam. Poczytajcie sobie co piszą klienci:
NEST BANK konto opinie

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lip 23, 2015 12:10 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: opinie Smart Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez mazurek » Cz lip 23, 2015 12:14 pm

problemów nie ma, jak się wpłaca pieniądze do banku smart za pośrednictwem banku, ale z wpłatomatami był problem przez ich brak. Od momentu gdy euronet wprowadził opcję wpłat na każde konto do każdego banku, ja jestem zadowolony. Rozumiem, że jeśli bank daje tak dobre warunki to nie moze od razu dać wszystkiego tym bardziej, jeśli zależy to od zewnętrznych operatorów. i tak sporadycznie wpłacam za pośrednictwem wpłatomatu - najcześciej pensja i już :) więc do takiego stylu korzystania z bankowści bank smart jest godny polecenia.

Bywalec forum
Posty: 33
Dołączył(a): Wt paź 09, 2012 11:04 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: opinie Smart Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez Adam » Wt wrz 01, 2015 8:57 pm

Witajcie.

Także jest zainteresowany kontem w banku Smart - jako całkowicie bezpłatnym. Planuje zamkąć moje konto w mbanku i właśnie otworzyć sobie Konto Smart.
Chętnie także poznam opinie użytkowników konta w smart banku. W szcególności interesują mnie opinie odnośnie ich systemu transakcyjnego , interfejsu?
Może ma ktoś porównanie z beznadziejnym "nowym" mbankiem z którego się ewakuuje?

Przy zakładaniu konta w banku Smart, zamierzam wystąpić o wydanie karty płatniczej do konta w Smart Bank. Kiedy karta zostanie mi doręczona, bo słyszałem, że wysyłają pocztą?

Bywalec forum
Posty: 33
Dołączył(a): Wt paź 09, 2012 11:04 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: opinie Smart Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez Adam » Śr wrz 09, 2015 12:39 pm

Nikt nic nie napisze?

Początkujący
Posty: 19
Dołączył(a): Pn paź 08, 2012 10:35 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

karta do konta w banku smart opinia

Postprzez Angela88 » Pn wrz 28, 2015 10:50 am

Jak masz już u nich konto, to trzeba albo zadzwonić na infolinię, albo złożyć wniosek przez system transakcyjny banku lub aplikację mobilną. Wszystko odbywa się dość szybko, rzeczywiście kartę wysyła pocztą Bank Smart.
Kiedy karta dojdzie?
No to wiadomo moja opinia jest taka że, wszystko zależy od naszej poczty, ale w sumie trwa to kilka dni. Aktywujesz też albo dzwoniąc do COK, albo korzystając z bankowości elektronicznej, czyli przez aplikację na smartfona albo serwis transakcyjny banku.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): Śr sty 28, 2015 2:11 pm
Lokalizacja: Jestem wszędzie
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: opinie Smart Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez Asaragas » So paź 10, 2015 12:14 pm

Szukałem jakiś plusów i minusów na temat konta w Smart Bank i naprawdę udało mi się znaleźć jedynie jakieś pierdoły, które moim zdaniem nie mają znaczenia przy prowadzeniu konta w tym banku.
Rok temu, gdy konto w Smart Banku startowało, ludzie narzekali bardzo na aplikację mobilną, że się wieszała, że była nieintuicyjna, ale teraz widzę, że ta kwestia już ucichła i naprawili błędy.
Dla wyjeżdżających za granicę, warto podkreślić, że przewalutowanie to 3%, poza tym transakcja jest darmowa. To naprawdę nie jest dużo, w niektórych kantorach więcej zapłacimy za zakup waluty.

Początkujący
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): Pn lip 01, 2013 6:38 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: opinie Smart Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez Jagger » Wt paź 13, 2015 11:52 pm

Adam, ja się z Tobą nie zgodzę że mBank ma taki beznadziejny interfejs. Pomijając na chwilę kwestie oferty, mBank ma fajny i nowoczesny interfejs z mnóstwem możliwości, od oszczędzania, przez inwestycje, po wiele bajerów takich jak klasyfikowanie wydatków.
Jednak oferta faktycznie cały czas się psuje i od kilku lat zauważam spadek korzyści dla klienta. Ciągle dodają jakieś głupie opłaty i zaciskają pasa.

Natomiast Smart Bank jest bankiem nowym i wiadomo, że teraz oni chcą się pokazać, więc dadzą dobrą ofertę. Czy ona się utrzyma? Nie wiem, ale warto przetestować. Jak coś się popsuje, zamykam konto i szukam dalej.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): Śr sty 28, 2015 2:11 pm
Lokalizacja: Jestem wszędzie
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: opinie Smart Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez Asaragas » N lis 01, 2015 5:42 pm

A to ja korzystając z założonego tematu, zapytam jeszcze o kartę kredytową.
Czy ktoś z Was ma może kartę kredytową w Smart Banku? Chodzi mi konkretnie o to, jakie są naliczane dokładnie opłaty za prowadzenie takiej karty i czy jeśli takie występują, to też można jakoś ich unikać, na przykład częstymi płatnościami? ]

Przymierzam się do karty kredytowej właśnie w tym banku, bo podobno jest atrakcyjny okres bezodsetkowy. Ale jeśli tylko ktoś ma tam kartę kredytową i jest zadowolony lub nie, to niech mi napisze jak to wszystko wygląda w praktyce. Bo jak wiadomo oferta handlowa to jedno, a życie to drugie.

Następna strona

Powrót do Finanse i kredyty



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników