Zarejestruj

najlepsze ubezpieczenie oc 2021

Forum o ubezpieczeniach OC (Odpowiedzialności Cywilnej) pojazdów. Gdzie znajdziemy aktualnie najtańsze ubezpieczenie OC? Jak będzie jego koszt? Jaką firmę wybrać? Porady i opinie.
Bywalec forum
Posty: 76
Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 10:28 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2021

Postprzez Ekspert_Link4 » Cz paź 03, 2013 3:47 pm

Lena27 napisał(a):Dziękuję za odpowiedzi, ale powiem szczerze przy wypełnianiu któregoś z kolei formularza poległam.Te 20 ofert to chyba jednak jak dla mnie wystarczająca oferta i wiedza do przyswojenia:) chyba najprościej mi będzie przejść się do biura bo przez telefon to też żadne załatwianie.Jak poczytałam starsze posty to widzę,że ten kalkulator Cuk ma pozytywne recenzje więc też jakieś rozeznanie już mam.Czas aż tak mnie nie goni, chcę spokojnie rozważyć wszystko.


Proszę na spokojnie rozeznać się w dostępnych na rynku ofertach. Zniżki i oferta ubezpieczeniowa jest uzależniona od wielu czynników (m.in. od Pani wieku i roku produkcji pojazdu, ale nie tylko) i jest konstruowana indywidualnie. U nas dokładną wysokość składki przy uwzględnieniu odpowiednich opcji oraz przysługujących zniżek może Pani wyliczyć korzystając z kalkulatora na stronie kalkulator oc link4
Dokonując zakupu polisy on-line uzyska Pani 7-proc. rabat.

Oferujemy OC, które bezpłatnie gwarantuje m.in.: naprawę pojazdu po wypadku na miejscu zdarzenia (jeśli jest możliwa, do 200 zł), holowanie pojazdu po wypadku do 100 km (niezależnie czy jesteśmy sprawcą, czy poszkodowanym), zapewnienie samochodu zastępczego do 3 dni w przypadku, gdy ubezpieczony pojazd uległ wypadkowi (także gdy jesteśmy sprawcą) lub został skradziony, pomoc w przypadku uszkodzenia opon (w tym: wymianę koła / naprawę na miejscu lub holowanie i pokrycie kosztów naprawy w warsztacie do 2 tys. zł), a także pomoc informacyjną oraz bezpłatnie Zieloną Kartę.

Doradca reklama
 
Posty: 344
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 9:29 am

Podpowiadam

Moderator Lokalny
Avatar użytkownika
Posty: 402
Dołączył(a): Pt sie 30, 2013 10:17 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 6 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2021

Postprzez Finansolog » Cz paź 03, 2013 6:16 pm

Lena27 napisał(a):ak poczytałam starsze posty to widzę,że ten kalkulator Cuk ma pozytywne recenzje więc też jakieś rozeznanie już mam.

CUK nie jest zły, ale "pozytywne opinie" to ostatnio z ich strony przegięcie. Na każdym możliwym temacie w internecie o ubezpieczeniach pojawia się post w stylu "Ja wybrałem CUK bo jest jedyną na świecie multiagencją i nikt więcej nie ma takiej oferty i w ogóle za darmo dają ubezpieczenia więc polecam!"... Jeśli ktoś śledzi różne fora to na prawdę rzuca się to w oczy i wie o co chodzi :|

Stały bywalec
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): Wt kwi 16, 2013 3:15 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2021

Postprzez etapia ubezpieczenia » Pt lis 08, 2013 9:31 pm

Zakres ubezpieczenia OC jest identyczny w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym bo regule je ustawa. Czasem klienci się pytają a dlaczego u was jest tak tanio? Odpowiedź jest prosta kalosze można kupić za 500 zł i za 50 zł kalosz to kalosz mamy mieć suchą nogę a skoro każdy kalosz spełnia takie samo zadanie to po co płacić za metkę czytaj logo na polisie

Początkujący
Posty: 10
Dołączył(a): Cz wrz 19, 2013 7:22 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2021

Postprzez Lena27 » Pn gru 16, 2013 4:36 pm

Ekspert_Link4 napisał(a):
Lena27 napisał(a):Dziękuję za odpowiedzi, ale powiem szczerze przy wypełnianiu któregoś z kolei formularza poległam.Te 20 ofert to chyba jednak jak dla mnie wystarczająca oferta i wiedza do przyswojenia:) chyba najprościej mi będzie przejść się do biura bo przez telefon to też żadne załatwianie.Jak poczytałam starsze posty to widzę,że ten kalkulator Cuk ma pozytywne recenzje więc też jakieś rozeznanie już mam.Czas aż tak mnie nie goni, chcę spokojnie rozważyć wszystko.


Proszę na spokojnie rozeznać się w dostępnych na rynku ofertach. Zniżki i oferta ubezpieczeniowa jest uzależniona od wielu czynników (m.in. od Pani wieku i roku produkcji pojazdu, ale nie tylko) i jest konstruowana indywidualnie. .


Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi, orientowałam się też u Państwa, była miła obsługa :) Oc już załatwiłam, nie będę podawać u jakiego ubezpieczyciela żeby nie było że reklama :)

Bywalec forum
Posty: 76
Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 10:28 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2021

Postprzez Ekspert_Link4 » Pn gru 23, 2013 12:21 pm

Lena27 napisał(a):
Ekspert_Link4 napisał(a):
Lena27 napisał(a):Dziękuję za odpowiedzi, ale powiem szczerze przy wypełnianiu któregoś z kolei formularza poległam.Te 20 ofert to chyba jednak jak dla mnie wystarczająca oferta i wiedza do przyswojenia:) chyba najprościej mi będzie przejść się do biura bo przez telefon to też żadne załatwianie.Jak poczytałam starsze posty to widzę,że ten kalkulator Cuk ma pozytywne recenzje więc też jakieś rozeznanie już mam.Czas aż tak mnie nie goni, chcę spokojnie rozważyć wszystko.


Proszę na spokojnie rozeznać się w dostępnych na rynku ofertach. Zniżki i oferta ubezpieczeniowa jest uzależniona od wielu czynników (m.in. od Pani wieku i roku produkcji pojazdu, ale nie tylko) i jest konstruowana indywidualnie. .


Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi, orientowałam się też u Państwa, była miła obsługa :) Oc już załatwiłam, nie będę podawać u jakiego ubezpieczyciela żeby nie było że reklama :)


Cieszę się, że udało się Pani wszystko załatwić, polecam się Pani uwadze w przyszłości. Również gdyby miała Pani jakiekolwiek pytania, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam. Ekspert LINK4

Początkujący
Posty: 5
Dołączył(a): Pt lis 11, 2016 10:16 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2016

Postprzez lucas33 » Pt lis 11, 2016 10:20 am

Dobry agent, a w zasadzie agentka jest na stronie http://najtaniejuagenta.pl. Można zadzwonić do pani Doroty, albo internetowo przejść przez porównywarkę – co kto woli. Plusem tego kalkulatora jest prosta, intuicyjna obsługa i też fakt, że bierze pod uwagę rzeczywiście dużo, aktualnych ofert, jeśli dobrze pamiętam to ponad pięćdziesiąt, także ma klient ogląd na całą ofertę rynku, a nie tylko na jej wycinek.

Początkujący
Posty: 4
Dołączył(a): Wt mar 21, 2017 2:08 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2016

Postprzez sabina33 » Wt mar 21, 2017 2:10 pm

Jest sporo różnych kalkulatorów online do przeliczana stawek za ubezpieczenia samochodowe. Ja używam głównie Rankomatu – x. Mi najbardziej pasuje ze względu na całą nawigację. Wszystko tutaj jest ładnie zaprezentowane, podzielone, przejrzyste. Poza tym, mają tylko aktualne oferty i jest ich bardzo dużo, grubo ponad pięćdziesiąt.

Początkujący
Posty: 2
Dołączył(a): So mar 25, 2017 2:42 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2016

Postprzez jagodaUbezpieczenia » So mar 25, 2017 2:48 pm

Odnośnie ubezpieczenia OC i dojazdu do klienta mam do sprzedania nową mobilną/ przenośną drukarkę, która pomoże Państwu na miejscu wydrukować polisę, posiadam obecnie dwie nowe i jest to o jedną sztukę elektroniki za dużo. Jest ktoś zainteresowany? HP Office JET 202? Sprzedam za 900 zł. Nowa, w styczniu nabyta. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres jagodapodgorska@wp.pl

Początkujący
Posty: 2
Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 11:20 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2016

Postprzez kamil33 » Pn maja 22, 2017 11:21 am

Jest sporo różnych kalkulatorów online do przeliczana stawek za ubezpieczenia samochodowe. Ja używam głównie Rankomatu – x. Mi najbardziej pasuje ze względu na całą nawigację. Wszystko tutaj jest ładnie zaprezentowane, podzielone, przejrzyste. Poza tym, mają tylko aktualne oferty i jest ich bardzo dużo, grubo ponad pięćdziesiąt.

Zasłużony
Avatar użytkownika
Posty: 391
Dołączył(a): Pn wrz 29, 2014 3:46 pm
Podziękował : 4 razy
Pomógł: 23 razy

Re: najlepsze ubezpieczenie oc 2016

Postprzez mfind » Pn maja 22, 2017 11:30 am

My już standardowo polecamy nasz kalkulator! Dysponujemy ofertami kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych!

Wpadajcie po najtańsze ubezpieczenie!

https://www.mfind.pl/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenie OC



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników