Zarejestruj

Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Początkujący
Posty: 15
Dołączył(a): Wt wrz 22, 2015 11:01 am
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez TakeCare » Śr wrz 05, 2018 6:41 am

jeśli chodzi o odkup i dopłaty do odszkodowań to polecamy się. http://www.take-care.com.pl/

Doradca reklama
 
Posty: 344
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 9:29 am

Podpowiadam

Początkujący
Posty: 10
Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 7:54 am
Podziękował : 1 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez KamilaNFO » Pn wrz 24, 2018 7:55 am

Witam serdecznie

Zajmuję się analizą kosztorysów od towarzystw ubezpieczeniowych, które zazwyczaj są zaniżane. Niewiele roboty z waszej strony, więcej z mojej, a wszyscy możemy na tym zarobić. Analiza oczywiście jest darmowa.
W prazie pytań zapraszam 534-358-081 ewentualnie pod adresem mailowym kamila.dobrzykowska@nfo.com.pl


Pozdrawiam Kamila Narodowy Fundusz Odszkodowań

Początkujący
Posty: 3
Dołączył(a): Pt lis 09, 2018 9:41 am
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez altisszkody » Pt lis 09, 2018 9:45 am

Witam, zachęcam do przysłania do nas swojego kosztorysu do analizy odkupu odszkodowania, na próbę, bez żadnych kosztów

Początkujący
Posty: 4
Dołączył(a): Cz sty 10, 2019 2:32 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez TwojePrawa » Cz sty 10, 2019 2:36 pm

Nasza Kancelaria Twoje Prawa specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań. Zapraszamy do współpracy:
kontakt@twoje-prawa.pl

Początkujący
Posty: 2
Dołączył(a): Cz maja 10, 2018 12:02 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez janek77 » Wt sty 22, 2019 10:15 am

Hello! Polecam Sos Bphc jak dla mnie bardzo uczciwi ludzie. Nie ma co liczyć że odszkodowanie będzie w sztabkach złota ale są w stanie sensowne godne pieniądze ugrać. W każdym razie u mnie się udało. Jasne warunki wiedziałem jakie są koszty całej ich obsługi i było wszystko zaklepane w umowie.

Początkujący
Posty: 4
Dołączył(a): Wt sty 29, 2019 10:40 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 4 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez andi76 » Wt sty 29, 2019 10:16 pm

Dla mnie zwyczajnego człowieka ciężko poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym który został baz środków do życia i którego firma ubezpieczeniowa o... na kilkadziesiąt tyś zł.
(poprzez nie egzekwowanie w całości prawomocnego wyroku sądowego)
osoba Pana Michała Pietrykowskiego-VERSUS PŁOCK którego firma działa pomagają uzyskać wszelkie odszkodowania, zadośćuczynienia i renty ,jest On człowiekiem naprawdę godnym zaufania i polecenia z całego serca ,dla swoich klientów robi więcej niż powinien,działa na terenie całej Polski,ja jestem z podkarpacia a sprawa jest w Warszawskim Sądzie, byłem tylko raz na pierwszej sprawie dzięki pismom Pana Michała nie musiałem nigdzie jeżdzić ,biegłych miałem z moich okolic,sprawa trochę trwała ale to przez opieszałość biegłych.W porównaniu do pełnomocnika którego miałem w 2005r.to jest niebo a ziemia choć wcześniejszy pełnomocnik był z Warszawy ale traktował mnie i sprawę byle jak i straciłem poprzez jego niekompetencje kilkadziesiąt tyś.dopiero Pan Michał-VERSUS uświadomił mnie co naprawdę mi się należy choć poprzednia sprawa była w 2005r.a wypadek w 1995r.Po 10 latach trafiłem z polecenia do Pana Michała i jestem pewien że będę się go trzymał cały czas(dlatego że zasądzone zaległe renty jak i przyszłe które zasądził Sąd Okręgowy w Warszawie, za niedługi czas wyczerpią sumę gwarancyjną i będę musiał znowu prosić Pana Michała Pietrykowskiego o poprowadzenie sprawy waloryzacji owej sumy gwarancyjnej)Pozew sądowy który napisał Pan Michał był tak idealnie sprecyzowany ,poparty odpowiednimi wyrokami sądowymi i tak sformułowany pod względem merytorycznym jak i prawnym że Sąd I instancji zasądził 95% wartości kwoty roszczeń zawartego w pozwie,dodam tylko że jest to sprawa naprawdę trudna i zawiła,ale jak potwierdził to Sąd dla dobrego prawnika do ogarnięci, bo w to co robi VERSUS ODSZKODOWANIA-Michał Pietrykowski wkłada naprawdę bardzo dużo czasu ale przede wszystkim serca i empatii dla ludzi poszkodowanych którzy nie raz nie mają po wypadku żadnych perspektyw na dalsze życie.Nie traktuje swoich klientów z góry jako ktoś lepszy wykształcony i zamożny chodz mógłby tak robić ja wielu jego" kolegów" z branży, jest po prostu dobrym i skromnym człowiekiem który potrafi i chce pomóc takim ludziom jak na tym forum . Dzięki firmie Pana Michała odzyskałem wiarę w ludzi i chęć do życia chociaż mój stopień niepełnosprawności był i jest ogromny.Przed sprawą sądową uzyskał dla mnie od ubezpieczyciela bardzo dużą kwotę o której to nie miałem pojęcia żę należą mi się te pieniądze,wpłacał za mnie zaliczki na biegłych sądowych gdy z powodu choroby nie mogłem tego zrobić a sprawa z tego powodu została by zakończona dla mnie negatywnie.Nad wyborem odpowiedniej firmy naprawdę warto bardzo dobrze się zastanowić,bo nie koniecznie duży znaczy lepszy,bardzo wiele zależy od wiedzy kompetencji i motywacji danego prawnika który swoją ciężką pracą pracuje na wizerunek własnej firmy, wiem to sam po sobie,najpierw miałem niby super prawnika polecanego przez pewną fundację i szeroko reklamowanego przez wiele multi mediów a okazało się że liczy się ilość a nie jakość,działalność firmy prawniczej Pana Michała Pietrykowskiego to naprawdę mega kompetencje maximum zaangażowania i na końcu efekty w postaci należnych pieniędzy o których często nie mamy pojęcia że mogą nam przysługiwać i jak je skutecznie wyegzekwować.Zacytuje moje podziękowania dla Pana Michała" Wiem na pewno że będę polecał i wychwalał Pana firmę pod "niebiosa" bo jest Pan naprawdę bardzo dobry w tym co robicie i ratujecie nie jednemu klientowi" życie"bo jak ktoś zupełnie bezradny i całkowicie niepełnosprawny zostaje bez środków do życia i to nie ze swojej winy a Pana firma tak bardzo mu pomaga i to na całe życie zapewniając odpowiednie zabezpieczenie finansowe to jest to po prosu mega pomoc a także pomoc non profit na różnych tematycznych forach jest to mega pomoc dla tych których nie stać nawet na poradę prawną z którą prawnicy biorą duże pieniądze a Pan robi to za fri jeszcze poświęcając swój cenny czas który mógł by Pan spedzić w inny miły sposób a nie jeszcze nieraz wyczytując takiego hejtu ze strony ludzi zawistnych i naganiaczy tzw.sieciuwek jaki to nie raz wyczytuję na forach porad prawnych,naprawdę wielki szacunek za Pana empatie i poszanowanie dla ludzi poszkodowanych,na zawsze wdzięczny klient."
Za ten post autor andi76 otrzymał podziękowanie od:
versus

Początkujący
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lut 08, 2019 8:50 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez asia989 » Pt lut 08, 2019 8:54 am

Ja osobiście polecam firmę Automobilis, zajmują się bezpłatną wyceną. Miałam beznadziejną sytuację i na prawdę mi pomogli :)

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lut 25, 2019 1:25 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez ewagrom » Śr lut 27, 2019 10:02 am

Zbliżają się wakacje, czas wyczekiwany przez nas wszystkich. Aby był on miłym wspomnieniem warto solidnie sie przygotować. Jednym z aspektów podróży jest ubezpieczenie, a co za tym idzie możliwość uniegania się o odszkodowanie w razie jakichkolwiek komplikacji. Warto poświęcić troche czasu i zorientować się jakie mamy prawa w tym temacie. Jest wiele firm, które oferują takie usługi, np: https://donothing.com.pl

Początkujący
Posty: 8
Dołączył(a): So sie 04, 2018 5:54 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez sincom » N kwi 26, 2020 4:21 pm

Od siebie mogę zaproponować poznańską kancelarię eventum, która od 12 lat zajmuje się dochodzeniem odszkodowań od ubezpieczycieli. Sprawę każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się uzyskać dla niego możliwie najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Poprzednia strona

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników