Zarejestruj

Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Odszkodowania za wypadki drogowe i kolizje na z udziałem samochodów, motocykli, pieszych z ubezpieczenia AC, OC, NNW. Jak wygląda wypłata odszkodowania z OC sprawcy? Rzeczoznawstwo samochodowe i szacowanie strat. Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zwrotem kosztów naprawy samochodu, leczenia, rehabilitacji.
Bywalec forum
Posty: 45
Dołączył(a): N lis 03, 2013 5:43 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Odzyskiwanie odszkodowania - która firma najlepsza?

Postprzez Justyna » N lis 03, 2013 11:05 pm

Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odzyskiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Doradca reklama
 
Posty: 344
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 9:29 am

Podpowiadam

Początkujący
Posty: 29
Dołączył(a): Pn lis 18, 2013 9:58 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez klaudynka » Pn lis 18, 2013 10:12 pm

Poradzę wszystkim najlepsze rozwiązanie.



Poniżej są najlepsze firmy zajmujące się odzyskiwaniem odszkodowań (stan na grudzień 2017):






Najlepiej z każdą z nich się z kontaktować i sobie porównać ich oferty (jaki % wygranej sprawy stanowi ich prowizji, czy dają gwarancję, itp)

Początkujący
Posty: 5
Dołączył(a): N gru 29, 2013 10:21 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez seba32 » N gru 29, 2013 10:53 pm

PZU nie odzyskuje odszkodowań tylko je wypłaca, albo nie. Firmą odzyskującą kasę od ubezpieczycieli jest np. EuCO. Ja korzystałem z ich usług i moim zdaniem są najlepsi...choć oczywiście nie mam porównania, bo wypadek przydarzył mi się tylko raz.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 8:50 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 1 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez AnLex » Cz sty 02, 2014 4:10 pm

Wybierając firmę warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów które pozwolą wybrać chyba tą najlepszą:
1. jaką usługę oferuje firma tj. jakie czynności wykonuje i na jakich warunkach (głównie chodzi o etap sądowy)
2. jaka jest wysokość prowizji
3. do kogo przelewane są pieniądze przez Ubezpieczyciela - raczej nie wolno zgadzać się, żeby pieniądze były wypłacane do pełnomocnika, bo już kilka firm upadło, a pieniądze przepadły

Trzeba też porównywać wzory umów. Firma, która nie ma nic do ukrycia nie powinna bronić się przed wysłaniem umowy.

Początkujący
Posty: 3
Dołączył(a): Cz mar 17, 2016 8:36 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez KWojdylo » Cz mar 17, 2016 8:37 am

Polecam współpracę z Auxilią. Po stracie ojca, mimo obaw, postanowiłam jednak powierzyć sprawę o zadośćuczynienie właśnie tej firmie. Poprowadzili bezproblemowo zarówno etap polubowny jak i sądowy, uzyskałam duże kwoty. Zaskoczeniem było też indywidualne podejście do mnie, byłam informowana na bieżąco o postępach w sprawie i mogłam zawsze liczyć na wsparcie. Sama nigdy nie uzyskałabym takiej kwoty, a świadomość, że firma pobiera jedynie ściśle określony w umowie procent od wygranej, dała mi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zrobią wszystko jak należy.
Auxilia to profesjonalni prawnicy z długoletnim doświadczeniem, specjalizujący się w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań, dzięki temu, wiedziałam że moja sprawa jest w dobrych rękach. Zaufałam – nie żałuję – polecam.

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Wt mar 22, 2016 1:26 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez krzyzak345 » Wt mar 22, 2016 1:29 pm

Ja szczerze mogę polecić warszawską firmę Advoco – mają duże doświadczenie i są profesjonalni. Korzystałem z ich usług po wypadku, dzięki nim dostałem o wiele wyższe odszkodowanie niż bym dostał, gdybym próbował zająć się tym wszystkim sam.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): Cz sie 06, 2015 9:49 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 4 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez OdszkodowaniaPCO » Śr mar 23, 2016 10:21 am

Może zamiast pisać tak definitywnie, która firma odzyskująca odszkodowanie jest najlepsza (oczywiście Polskie Centrum Odszkodowań ;) ) to podpowiemy na co zwracać uwagę przy wyborze:

- specjalizacja firmy - czy tylko odszkodowania czy np. jeszcze kredyty
- czy ma własnych prawników
- czy firma może podpisać ugodę bez zgody klienta
- czy nakłada kary lub inne opłaty na klienta
- jakie ma opinie/referencje/certyfikaty
- jak długo działa na rynku
- czy ma stacjonarną siedzibę

Początkujący
Posty: 12
Dołączył(a): Pn lut 29, 2016 12:54 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez PanAnatol » N kwi 03, 2016 4:05 pm

A ja dużo dobrego czytałem o Euco, są chyba największą tego typu firmą i mają przedstawicieli w całym kraju, więc najłatwiej dotrzeć do opinii ich klientów.

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Pt kwi 15, 2016 1:11 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez Domi654 » Pt kwi 15, 2016 1:15 pm

a kojarzy ktoś Xaltum z Poznania? Ja znam tę firmę z polecenia szwagra. W zeszłym roku po wypadku miał problem i zgłosił się właśnie do nich żeby mu pomogli tę sprawę rozwiązać, odzyskać należne odszkodowanie. Wiem, że do teraz sobie ich chwali także jak już się gdzieś zgłosić, to najlepiej do nich :)

Początkujący
Posty: 3
Dołączył(a): Cz mar 17, 2016 8:36 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Która firma najlepsza?

Postprzez KWojdylo » Wt kwi 19, 2016 9:03 am

Hej - jeżeli już pytasz o firmę to polecę Ci Auxilię z Wrocławia. Działają na całą Polskę. Ja dajmy na to - podkarpackie, a moja sprawa prowadzona była sprawnie i na dobry kontakt nie mogłam narzekać. Plusy? Firma z długoletnim stażem , dobrzy prawnicy - nie boją się ścieżki sądowej i mają osiągi takie jak ponad milion złotych dla pojedynczego klienta. U mnie za śmierć w wypadku ojca - zadośćuczynienie dziesięć razy wyższe niż oferta towarzystwa ubezpieczeniowego - sprawa nie toczyła się długo a załatwiali za mnie dosłownie wszystko - ja tylko stawiałam się w sądzie, żeby zeznawać. Dzięki temu postawiliśmy tacie ładny nagrobek i jeszcze dużo zostało, bo pieniądze życia nie wrócą, ale jednak są potrzebne. A jeśli ktoś sam uległ wypadkowi i potrzebuje kosztownego leczenia - to tym bardziej. Zadzwoń, podowiaduj się - to nie kosztuje, a wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam.

Następna strona

Powrót do Odszkodowania komunikacyjne



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników