Zarejestruj

Ergo Hestia OC - Opinie

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Administrator
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 10:29 am
Podziękował : 9 razy
Pomógł: 0 razy

Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Admin » Cz lut 26, 2015 1:59 pm

ycd
Czy warto wybrać ubezpieczenie You Can Drive w Ergo Hestia? Jest oferta ubezpieczenia komunikacyjnego skierowana do kierowców w wieku 18 - 30 lat. Jak wygląda wypłata odszkodowań? Jak wysokie są składki OC w porównaniu do innych firm?

Ergo Hestia - You Can Drive - podstawowe zalety:
- atrakcyjne składki już od 250 zł za polisę OC
- bezpłatne wyliczenie składki podczas rozmowy telefonicznej
- ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Kalkulator OC - Oblicz Składkę

Opisz swoje doświadczenia z tą firmą i wyraź swoją opinie o ubezpieczeniach OC Ergo Hestia.

Początkujący
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): Pt lut 27, 2015 2:25 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Dziewojski » Pt lut 27, 2015 9:17 pm

Hestia jest ok, chociaż ja sam nie mam u nich ubezpieczenia. Czy to prawda, że oni mają pod sobą MTU? Czy coś pomieszałem?
Kolega jest w Hestii już z 5 lat i sobie chwali, więc raczej mają dobrą ofertę.

Moderator Lokalny
Avatar użytkownika
Posty: 402
Dołączył(a): Pt sie 30, 2013 10:17 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 6 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Finansolog » Pt lut 27, 2015 9:29 pm

Dziewojski napisał(a):Czy to prawda, że oni mają pod sobą MTU? Czy coś pomieszałem?

Masz rację, MTU jest marką Hestii.

Bywalec forum
Posty: 38
Dołączył(a): Śr maja 28, 2014 6:47 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Malutka33 » So lis 28, 2015 5:59 pm

You Can drive to oc promowane głównie dla młodych kierowców ale ja mam 30 lat i jestem kierowca od 10 lat i także mam tutaj ubezpieczenie oc - dlaczego?
BO SIĘ OPŁACA - JEST NAJTANIEJ
I nie mam zamiaru zrezygnować z niego, ponieważ liczyłam składki w innych ubezpieczeniach i nigdzie nie wyliczyli mi składki tak tanio :) Poleciłam to mojej znajomej i bratu i także wyszło im tutaj najtaniej - także polecam OC.
Ac sprawdzałam i mniej się opłaca niestety więc jeśli ktoś potrzebuje takiej całej polis oc i ac to warto sprawdzić inne ubezpieczenia

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2013 11:49 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Bandi » Cz gru 10, 2015 1:27 pm

MTU jest marką Hestii to fakt. Jedno co mogę o nich powiedzieć, to faktycznie mają barzdo niskie polisy i korzystne wyliczenia. Jedyne czego nie wiem na 100% to właśnie jak to jest w przypadku szkody.
Może ktoś mógłby powiedzieć co nie co od tej praktyczniej strony? Czy mieliście kiedyś jakąś stłuczkę, żeby można było porównać ergo hestię do innej firmy ubezpieczeniowej, biorąc pod uwagę likwidację szkody? Prośba o info jeśli ktoś tak miał. Ja chętnie podyskutuję na ten temat i am też spróbuję się odniesć.

Bywalec forum
Posty: 36
Dołączył(a): So mar 30, 2013 11:54 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Jumex » Pt gru 11, 2015 10:17 am

Malutka33 napisał(a):You Can drive to oc promowane głównie dla młodych kierowców ale ja mam 30 lat i jestem kierowca od 10 lat i także mam tutaj ubezpieczenie oc - dlaczego?
BO SIĘ OPŁACA - JEST NAJTANIEJ
I nie mam zamiaru zrezygnować z niego, ponieważ liczyłam składki w innych ubezpieczeniach i nigdzie nie wyliczyli mi składki tak tanio :) Poleciłam to mojej znajomej i bratu i także wyszło im tutaj najtaniej - także polecam OC.
Ac sprawdzałam i mniej się opłaca niestety więc jeśli ktoś potrzebuje takiej całej polis oc i ac to warto sprawdzić inne ubezpieczenia


Dokładnie - zgadzam się z Tobą.
Ja tak samo przedłużałem swoje OC 3 tygodnie temu i już miałem dość swojego ubezpieczyciela bo jak zobaczyłem jakie opłaty za OC mają znajomi to wychodziło, że mam drożej o 70% nawet...
Przeliczyłem i w Ergo Hestia wyszło najtaniej, taniej nawet niż w LINK4 tak więc naprawdę się tutaj opłaca wziąć OC.
Niestety nie doradzę jak to jest w przypadku AC bo moje auto się już nie łapie na AC w tej firmie, jest za stare :(
Ale jeśli szukacie taniego OC to jak najbardziej polecam EH

Początkujący
Posty: 28
Dołączył(a): Śr kwi 10, 2013 6:11 am
Lokalizacja: kozielsko
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Jareczek44 » Wt gru 22, 2015 8:04 am

Potrzebne jest mi OC na Passata z roku 2001 w wersji Comfort line w sedanie. Czy OC tutaj także wyjdzie najtaniej dla takiego starszego samochodu - jak to tutaj jest z wiekiem pojazdu?
Ja mam 20 lat i prawko mam dopiero od roku tak więc zniżek nie mam żadnych bo to też mój pierwszy samochód, który jest na mnie rejestrowany - jeśli ktoś był w podobnej sytuacji o proszę o szybką opinię bo sporo dobrego czytałem o nich ale czy dla takich młodych i niedoświadczonych kierowców także tutaj oc będzie najtańsze?

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): Śr maja 13, 2015 8:27 am
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 1 razy
Pomógł: 7 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Superubezpieczenia » Śr gru 23, 2015 2:50 pm

Z doświadczenia wiemy, że w stosunku do innych Ubezpieczycieli OC w MTU bywa jedną z ciekawszych propozycji.
Natomiast w YCD cena OC nie zawsze powala ;)

W przypadku młodego i niedoświadczonego kierowcy warto szukać Ubezpieczyciela, który nie pyta o okres posiadania prawa jazdy np. Allianz.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): Śr sty 28, 2015 2:11 pm
Lokalizacja: Jestem wszędzie
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez Asaragas » Wt gru 29, 2015 1:17 pm

Siemanko. Akurat Ergo Hestii nigdy nie miałem, to znaczy nie miałem u nich żadnego ubezpieczenia. Zastanawiam się tylko czy warto u nich wykupić jakąś polisę. Powiedzcie mi czy ktoś z was miał jakiś incydent będąc ubezpieczonym w Ergo Hestia? Interesują mnie konkrety typu:
po jakim czasie przyjechał rzeczoznawca z ergo hestia?
po jakim czasie oddano pieniądze z ubezpieczenia z ergo hestia?
jakie były straty w zniżkach w przypadku gdy ubezpieczony był sprawcą.

I ewentualnie inne ważne szczegóły, które mogły by się przyczynić do podjęcia decyzji na korzyść Ergo Hestia?

Zasłużony
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): Wt cze 12, 2018 9:57 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 4 razy

Re: Ergo Hestia OC - Opinie

Postprzez AWUBEZPIECZENIADG » Cz sie 09, 2018 12:57 pm

Ubezpieczenie OC ma nas chronić przed skutkami kolizji, której jesteśmy sprawcami, abyśmy w takiej sytuacji nie musieli ponosić kosztów ze swojej kieszeni. Wybierając samo OC można kierować się ceną, ponieważ Ustawa gwarantuje tutaj taki sam zakres w Każdym z Towarzystw. Różnice mogą pojawić się w opcjach dodatkowych typu NNW i Assistance. Jeśli chodzi o ubezpieczenie AC, to firmy Ubezpieczeniowe często doliczają dodatkową zniżkę za wybór pakietu OC+AC.
Ubezpieczenie wylicza się bezpośrednio na klienta i jego pojazd i na ostateczną cenę ma wpływ wiele czynników. Dlatego dla jednego klienta wyjdzie najtaniej ubezpieczenie w Towarzystwie X, a dla innego w Y. Nie ma też reguły, że w danym Towarzystwie jest najtaniej, ponieważ panuje tutaj bardzo duża zmienność. Ponadto jeśli chodzi o ubezpieczenie AC duże różnice powstają w zależności od wybranego przez nas zakresu i wariantu (pakiet: ASO, warsztat partnerski czy kosztorys; Stała, czy Zmienna Suma Ubezpieczenia; Z Redukcją, czy bez Redukcji Sumy Ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania).
Proponuję udać się do multiagencji, gdzie kompetentny Agent dobierze ubezpieczenie najlepiej dostosowane do oczekiwań klienta zarówno jeśli chodzi o zakres jak i cenę i co najważniejsze powinien wyjaśnić co na tę cenę wpływa. Czyli przygotuje kompletną ofertę pod określonego klienta.

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
  • PZU OC i AC - Opinie
    1, 2Autor: Admin » Cz lut 26, 2015 2:08 pm
    15 Odpowiedzi
    23599 Wyświetlone
    Ostatni post przez AWUBEZPIECZENIADG Zobacz najnowszy post
    Cz sie 09, 2018 12:56 pm
  • Generali OC / AC - Opinie
    Autor: Admin » Cz lut 26, 2015 1:54 pm
    8 Odpowiedzi
    11008 Wyświetlone
    Ostatni post przez AWUBEZPIECZENIADG Zobacz najnowszy post
    Cz sie 09, 2018 12:59 pm
  • Assistance- opinie
    Autor: Domin » Wt paź 16, 2012 11:23 am
    4 Odpowiedzi
    7347 Wyświetlone
    Ostatni post przez blindek Zobacz najnowszy post
    Pn kwi 28, 2014 6:32 am
  • Opinie o OC w Link4
    1, 2Autor: Admin » Pt lip 20, 2012 10:07 pm
    11 Odpowiedzi
    12439 Wyświetlone
    Ostatni post przez Vanilla Zobacz najnowszy post
    Cz gru 01, 2016 12:38 pm
  • Proama - Opinie
    Autor: Admin » Cz lut 26, 2015 2:47 pm
    4 Odpowiedzi
    9067 Wyświetlone
    Ostatni post przez AWUBEZPIECZENIADG Zobacz najnowszy post
    Cz sie 09, 2018 12:59 pm
  • DRB - jakie macie opinie?
    Autor: MKrakowski » Cz gru 03, 2015 4:29 pm
    2 Odpowiedzi
    6219 Wyświetlone
    Ostatni post przez elton Zobacz najnowszy post
    Pn cze 25, 2018 8:32 am

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników