Zarejestruj

Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Administrator
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 10:29 am
Podziękował : 9 razy
Pomógł: 0 razy

Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Admin » Pn wrz 09, 2013 12:45 pm

allianzdirect
Opinie o ubezpieczeniach samochodowych Allianz. Czy warto tutaj ubezpieczyć swój samochód? Jakie są zniżki? Ile wynosi składka? Czy wypłata odszkodowań jest bezproblemowa i szybka? Jak wysokie są składki w porównaniu do innych firm?

Główne zalety ubezpieczenia w Allianz:
- OC już od 207 zł!
- Mini Car Assistance przy zakupie OC
- wielokrotnie nagradzany Car Assistance przy zakupie AC


Poniżej za pomocą kalkulatora można obliczyć wysokość składki w Allianz Direct.

Kalkulator

_

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2013 11:49 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Bandi » Wt wrz 24, 2013 11:59 pm

W Allianz mam ubezpieczenie OC i AC w pakiecie. Niestety moje opinie o Allianz są jeszcze dość "niewyrobione", dlatego że nie miałem żadnej stłuczki i ciężko stwierdzić jak zachowują się w przypadku gdy to ich klient jest sprawcą ;) Poza tym miła obsługa.

Bywalec forum
Posty: 30
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2013 12:41 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez kluska12 » Cz wrz 26, 2013 10:00 pm

Zniżki pojawiają się standardowo - dla osób ubezpieczonych tam dłużej lub z dużym stażem w prowadzeniu auta. Dodatkowo bezszkodowi kierowcy również mogą liczyć na ulgi. Jak jest z wypłatą odszkodowań to an szczęście jeszcze nie wiem ale jestem dobrej myśli.

Początkujący
Posty: 26
Dołączył(a): Pt wrz 27, 2013 2:25 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez matix8 » Pt wrz 27, 2013 5:43 pm

Potwierdzam każdą pochlebną opinię :) Naprawdę ubezpieczyciel warty swojej ceny.

Początkujący
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): So wrz 28, 2013 11:31 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez filipM » So wrz 28, 2013 11:38 am

Z tego co pamiętam to kiedyś był nieprzyjemna akcja z Nimi w roli głównej. Nawet program w telewizji był - Interwencja (prawdopodobnie). Dlatego w sumie unikałbym ubezpieczycieli, którzy kręcą i idą w kierunku jakichś przekrętów.

Początkujący
Posty: 29
Dołączył(a): So wrz 28, 2013 5:51 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Prowadzący » So wrz 28, 2013 6:38 pm

Na początku Allianz zbyt wiele nie oferuje. Sytuacja się zmienia gdy ubezpieczamy się u nich przez długi czas i dodatkowo jesteśmy bezszkodowymi kierowcami. Jednak chyba u większości ubezpieczycieli dostaje się bonusy za taką "postawę". W Allianz byłem krótko, nie zdążyłem wyrobić sobie idealnej opinii, opartej na faktach, wielu wypadkach itd. Ale nie powiem, że było źle.

Bywalec forum
Posty: 36
Dołączył(a): Śr wrz 25, 2013 6:44 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Alicja » So wrz 28, 2013 10:07 pm

Wszystkie zasłyszane opinie o Allianz były jak najbardziej pozytywne. Jednak bardzo rzadko ludzie chcą mówić źle o swoich ubezpieczycielach, zawsze to jakiś minus, że źle wybrali. Ja nie chcę się za bardzo wypowiadać gdyż mam u nic ubezpieczony tylko motor, jednak mimo wszystko jestem zadowolona. Stłuczek nie miałam, ale doszło raz do przewożenia na specjalnym pojeździe i zbyt wiele mi nie potrącono. Zapowiada się ciekawa współpraca (:

Początkujący
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): N lis 03, 2013 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Wanda » N lis 03, 2013 8:35 pm

W Allianz jestem już trzeci rok, ale zastanawiam się czy wykupić teraz u nich AC, bo te zniżki już stoją w miejscu i nie mam pojęcia czy to najlepsza oferta dla mnie. Muszę się trochę porozglądać. Opinie o Allianz mam ogólnie dobre, ale jakiś skrajnie super pozytywnych opinii nie mogę wygłaszać, bo nie miałam jeszcze stłuczki.

Bywalec forum
Posty: 50
Dołączył(a): Pt lis 22, 2013 12:06 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez ania23 » So lis 23, 2013 9:45 am

Ubezpieczenie Allianz do najgorszych nie należy. Kiedyś nawet dorzucali pakiet mini asistance do każdego OC. Nie wiem jak jest teraz, być może nadal tak robią. Jeśli zamawiasz ubezpieczenie przez Internet to nie musisz podawać danych współwłaściciela pojazdu. Gdy współwłaściciel jest np świeżo upieczonym kierowcą, to będzie to miało korzystny wpływ na wysokość składki.

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Cz paź 16, 2014 11:20 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Przerazona » Cz paź 16, 2014 11:26 am

Jestem osoba poszkodowana przez kierowce LITEWSKIEGO TIRA. Posiadam OC AC oraz car assistance plus. Zaplacilam ogromna skladke do Allianz aby miec pewnosc, ze posiadam holowanie, auto zastepcze itp... Niestety allianz robil wszystko abym nie otrzymala w chili potrzeby odpowiedniej pomocy.
Ganiali mnie na infolinie gdzie przelanczano mnie od osoby do osoby. Nie dali mi holowania gdyz nie zadzwonilam z miejsca wypadku - cojest zapisane gdzies w warunkach polisy. Dziwne to jest bo wszystkie koszta naprawy i holowania pokryloby OC sprawcy lecz alianz nie jest do tego przygotowany ani merytorycznie ani technicznie. Odradzam PAnstwu Allianz, stracilam sporo nerwow i zdrowia przez ta firme. Nigdy wiecej Allianz

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników