Zarejestruj

Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Zasłużony
Avatar użytkownika
Posty: 391
Dołączył(a): Pn wrz 29, 2014 3:46 pm
Podziękował : 4 razy
Pomógł: 23 razy

Re: Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez mfind » Pt gru 11, 2015 9:56 am

Cieciak napisał(a):jeszcze nigdy mi nie wyszło tam, żeby ubezpieczenie było tańsze niż w innych ubezpieczeniach.

Całkiem możliwe, że nigdy nie wyjdzie Ci najtaniej w Avivie, bo być może nie łapiesz się do grupy klientów, którą chcieliby mieć :) Każdy ubezpieczyciel ma swoje preferencje odnośnie klientów (jedni chcą młodych, drudzy doświadczonych, aó jeszcze inni z małych miasteczek i wsi). Ubezpieczyciel da preferencyjne stawki dla klienta, który będzie wpasował się w jego grupę docelową, natomiast reszcie zaprezentuje mało konkurencyjną składkę, aby zniechęcić do zakupu (ponieważ według prawa nie może odmówić sprzedaży). To jest jeden z powodów dlaczego należy zestawiać oferty wszystkich ubezpieczycieli i wtedy wybrać najtańszą/najlepszą opcję OC/AC :)

Pozdrawiam,
Łukasz

Początkujący
Posty: 28
Dołączył(a): Śr kwi 10, 2013 6:11 am
Lokalizacja: kozielsko
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez Jareczek44 » Wt gru 22, 2015 7:53 am

Ja mam w aviva polisę na życie i ostatnio kończyło mi się ubezpieczenie samochodu OC i AC razem na samochód z roku 2011 i przeliczyli mi w aviva składkę i powiem wam, że cenowo wyszło podobnie do tego co miałem ALE co ważne w AC rozszerzyli mi pakiet nie podwyższając ceny.
Dali mi naprawę na oryginalnych częściach, holowanie auta po kolizji, podwyższyli wartość samochodu do ubezpieczenia i ubezpieczyli mi zniżki, żeby w raie szkody nie poleciały w doł.
Ja jestem zadowolony.
Opłaca się w avivie.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): Śr sty 28, 2015 2:11 pm
Lokalizacja: Jestem wszędzie
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez Asaragas » Wt gru 29, 2015 12:23 pm

Pewnie już o tym pisałem w tym temacie i pewnie jeszcze nie ejdna osoba o tym pisała, a może i jeszcze nie jedna napiszę. W ubezpieczeniach czy to ubezpieczenie na dom czy ubezpieczenie samochodu, składa się na jego jakość tyle czynników, że powiedziałbym kolokwialnie "masakra" :) Od wieku ubezpieczającego, przez wiek auta, silnik, czasem wyposażenie, a także to gdzie jest garażowany czy pod blokiem czy w klimatyzowanym garażu :)

Jak masz powyżej 25 roku życia i lata bezszkodowej jazdy (minimum te 2), to już większość firm da Ci 60% zniżki. Teraz kwestia tego od jakiej kwoty bazowej ta zniżka będzie odliczana :) Pozdrawiam.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2013 11:49 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez Bandi » Wt gru 29, 2015 1:53 pm

Racja. Mnie przy ubezpieczeniu pytali nawet o takie kwestie jak to czy ktoś poza mną będzie używał samochodu, ile dni będę spędzał zagranicą w ciągu roku. Trochę bez sensu, bo skąd ja mogę wiedzieć czy będę komuś użyczał samochodu czy nie i czy on będzie miał 22 lata czy 55 lat. Przecież w 100% tego nie przewidzisz. Więc jeśli zaznazcę, że nie będzie nim jeździł małolat, a później młody rozbije samochód, albo spowoduje stłuczkę, to wtedy ubezpieczyciel jak zareaguje? Będzie to jakąś podstawą do roszczenia z ich strony?

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników