Zarejestruj

AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2013 11:49 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez Bandi » Cz gru 10, 2015 1:23 pm

Kolego, koleżanko powyżej. Nie wiem czy jesteś podstawiony/a czy ktoś Ci płaci za takie ściemy. Może konkurencja w postaci słabych firm...
Axa nie pozwoliłaby sobie na taką wpadkę. Mi za wgniciony lekko błotnik wypłacili 2000 zł. Czekałem może z 2 tygodnie. najdłużej na rzeczoznawcę, ale jak już przyjechał, to poszło szybko.
Taka firma nie pozwoliła by sobie na tego typu wpadkę, bo zbyt wile ryzykują. Chyba, że no nie wiem, ktoś Ci przerysował lekko lakier, a Ty liczyłeś/aś na jakieś niesamowite odszkodowanie. Szczerze, to nie cce mi się Tobie jakoś wierzyć i nie jestem wielkim fanem Axa direct, ale nie lubię też takich krzywych ataków.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): N mar 24, 2013 10:38 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez Cieciak » Pt gru 11, 2015 9:56 am

Ja mam OC w AXA i jestem zadowolony.
Jest TANIO i to bardzo TANIO a w przypadku OC nie ma co szukać jakiegoś innego ubezpieczenia, droższego czy lepszego i tak w razie wypadku to nie my mamy z nimi do czynienia. Jedyne co to warto sobie rozszerzyć ubezpieczenie o ochronę zniżek w razie spowodowania kolizji a w axa jest taką możliwość, przynajmniej ja taka miałem i skorzystałem, jeszcze się nie przydało ale a kilkadziesiąt złotych rocznie warto to mieć. W razie czego nie polecą mi zniżki a ubezpieczenie oc nie zdrożeje,

Początkujący
Posty: 28
Dołączył(a): Śr kwi 10, 2013 6:11 am
Lokalizacja: kozielsko
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez Jareczek44 » Wt gru 22, 2015 7:58 am

Nie wiem jak pojedyncze ubezpieczenie OC ale ja teraz ubezpieczałem swoje nowo kupione audi a4 z 2012 roku i cenowo jeśli chodzi o zakup OC, AC, NNW i Assistance to pobili każdą inną ofertę bo przeliczałem to w kilku innych kalkulatorach...

W AXA nie dość, że wyszło najtaniej to dodatkowo w cenie pakietu podstawowego AC i Assistance zaoferowali mi niektóre korzyści z wyższych pakietów między innymi ubezpieczenie zniżek i podwyższoną wartość auta jeśli chodzi o ewentualną wypłatę ubezpieczenia.
Także w AXA się naprawdę opłaca bo mają tanie ubezpieczenie i potrafią zatroszczyć się o klienta.

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): Śr sty 28, 2015 2:11 pm
Lokalizacja: Jestem wszędzie
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez Asaragas » Wt gru 29, 2015 12:51 pm

A jak już tak gadamy o ubezpieczeniu komunikacyjnym w Axa Direct, weźmy takie zwykłe OC, to czy ktoś z Was miał jakieś sytuacje będąc ubezpieczonym w AXA Direct? Chodzi mi na przykład o stłuczkę w której byliście poszkodowanymi albo na przykład w której byliście sprawcami.
Jak zachował się ubezpieczyciel od AXA Direct? Czy załatwienie sprawy było szybkie? Po jakim czasie przyjechał rzeczoznawca i ile żeście dostali, ewentualnie ile zniżki Wam potrącono? Chciałbym znać kilka takich konkretów. Czy ktoś z forum miał sytuację w tym stylu?

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2013 11:49 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez Bandi » Wt gru 29, 2015 2:05 pm

Jareczek44 napisał(a):Nie wiem jak pojedyncze ubezpieczenie OC ale ja teraz ubezpieczałem swoje nowo kupione audi a4 z 2012 roku i cenowo jeśli chodzi o zakup OC, AC, NNW i Assistance to pobili każdą inną ofertę bo przeliczałem to w kilku innych kalkulatorach...

W AXA nie dość, że wyszło najtaniej to dodatkowo w cenie pakietu podstawowego AC i Assistance zaoferowali mi niektóre korzyści z wyższych pakietów między innymi ubezpieczenie zniżek i podwyższoną wartość auta jeśli chodzi o ewentualną wypłatę ubezpieczenia.
Także w AXA się naprawdę opłaca bo mają tanie ubezpieczenie i potrafią zatroszczyć się o klienta.


A jaką dokładnie dostałeś zniżkę? Wiem, że każdy dostanie co innego, ale tak mniej więcej podaj. I jak długo masz prawko w jakim jesteś wieku? Bo ja bym sobie to spróbował odnieść do siebie. Też mam Audi z 2021 roku, silnik 2,5. Zastanawiam się jakie ja bym dostał ubezpieczenie/ Tak sobie przeglądam różne oferty i naprawdę mam już mętlik w głowie:) Raz myślę, że to jest najlepsze, a raz że tamto. AXa wydaje się naprawdę niezłą opcją na chwile obecną. Niebawem będę miał przedłużenie, więc zobaczymy.

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sty 27, 2016 3:43 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez dbujalski » Śr sty 27, 2016 3:53 pm

Jestem klientem AXA "w spadku" po BRE ubezpieczenia. Opiszę pokrótce mój przypadek

Samochód Seat Alhambra 2004 ubezpieczenie OC+AC

20 grudnia ukradli mi katalizator, sprawa od razu zgłoszona na Policję
Po 3 dniach pojawił się rzeczoznawca obejrzał i sobie poszedł
28 grudnia dostałem wycenę na kwotę 1872 zł - wydawało się mało, ale powiedzmy że da się zrobić to za te cenę
27 stycznia po miesiącu czekania dostałem ponowną wycenę na kwotę 1002 zł bo stwierdzono ubytek wartości części pomimo, że opłaciłem wyższą składkę żeby ten ubytek nie był naliczany

Jeszcze trochę poczekam i to ja będę musiał zapłacić AXA za kradzież katalizatora

Oceńcie sami państwo czy to dobry ubezpieczyciel

oczywiście pieniędzy żadnych po miesiącu wciąż nie dostałem

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sty 28, 2016 3:02 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez szukamodpowiedzi » Cz sty 28, 2016 3:05 pm

Chyba pomyliles firmy.
Masz ubezpieczenie w dawnym BRE czyli obecnie axa ubezpieczenia, a piszesz w wątku dotyczącym innej firmy AXA Direct (avanssur sa).
To są inne spółki.

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sty 11, 2017 3:48 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez darek » Śr sty 11, 2017 4:13 pm

ponad 3 miesiące temu miałem szkodę z oc axa direct.sprawca przyznał się do winy, napisał przyznanie się do spowodowania szkody,policja potwierdziła winę sprawcy opisując przebieg zdarzenia i ukarali sprawcę mandatem. axa direct po miesiącu odpisało mi że brak jest dokumentów oględzin auta sprawcy. więc oni mają czas 90 dni.Po 3 miesiącach dostaję pismo że samochód sprawcy ma za małe uszkodzenia by mógł uszkodzić moje auto i odmawiają wypłaty odszkodowania.tak więc mając sprawcę przyznającego się do spowodowania kolizji,mając notatkę policji uznającą jego winę muszę iść do sądu by walczyć o odszkodowanie.Takiej bezczelności nie widziałem jak żyję.Współczuję przyszłym poszkodowanym w tym towarzystwie,a tym co mają tam ubezpieczenie życzę szkody od klientów axy aby się przekonali jaki los gotują innym .pozdrawiam darek

Początkujący
Posty: 4
Dołączył(a): Pn mar 06, 2017 10:29 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez trydonit » Pt mar 10, 2017 10:28 pm

Miałem ubezpieczenie w Liberty, a teraz dowiaduję się że to AXA ich wykupiła. Po przeczytaniu opinii nie jestem jakoś specjalnie szczęśliwy.

Początkujący
Posty: 1
Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 1:44 pm
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez bartoszM » Śr kwi 26, 2017 1:46 pm

Zdecydowanie na NIE!
Pracują tam wyjątkowo źle wychowani i niekompetentni ludzie. Burdel całkowity , na infolinii nikt nie odbiera.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników